gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 54.198.15.20

Реклама



02-06 березня  у коледжі відповідно до затвердженого графіка у рамках Тижня науки проходили студентські предметні олімпіади

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ І СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • виявлення та розвиток обдарованих студентів;
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін;
  • пропаганда досягнень науки, популяризація їх серед студентів коледжу;
  • підведення підсумків роботи факультативів, гуртків, секцій, студентського наукового товариства, активізація всіх форм позааудиторної роботи;
  • підвищення рівня викладання базових, спеціальних та фахових дисциплін, фахової підготовки студентів;
  •  виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання ;
  • залучення викладацького складу коледжу до поліпшення стану викладання дисциплін і підвищення рівня знань, умінь та навичок студентської молоді.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СТУДЕНТСЬКИХ ПРЕДМЕНТНИХ ОЛІМПІАД 

Психологія:

1 місце – Серко  Марія  (А-22),             Кибукевич  Тетяна  (А -21)

2 місце – Лохвич  Віталіна (А-22),       Олексієвець  Інна  (А-22)

3 місце – Біленький  Руслан ( Ф-21),    Нисинець  Наталія  (А-21)

Загальна  фізіологія:

1 місце – Бобильов Сергій (Ф-31)

2 місце – Розанович Антон (Ф-31)

3 місце – Черевач Олександр (Ф-31)

Фізика

І місце – Максимчук Олена (А-12)

ІІ місце – Позняк Наталія  (Б-11),      Гуріна Марина  (Б-11)

ІІІ місце – Павлушенко Анна (А-13)

Методика організації образотворчої діяльності

І місце – Никитчук Дана (Б-31),           Бережна Катерина (Б-31)

ІІ місце – Комар Галина (Б-31)

ІІІ місце – Левчун Марія (Б-31),           Мельник Леся (Б-31)

Методика навчання української мови

І місце – Сніжко Олена (А-31)

ІІ місце – Марчук Аліна (А-31),           Бігун Валентина (А-32)

ІІІ місце –  Лафета Катерина (А-31),    Шапірко Вікторія (А-33)

Теорія і методика фізичного виховання

І місце – Черевач Олександр (Ф-31)

ІІ місце – Розанович Антон (Ф-31)

ІІІ місце – Бобильов Сергій (Ф-31),     Максимович Василь (Ф-31)

Х і м і я

І місце – Плескач Ірина (А-13)

ІІ місце – Фурсович Марина (А-13)

ІІІ місце – Лукомська Тетяна (А-13)

Б і о л о г і я

І місце – Сяська Юлія (Б-21)

ІІ місце – Біленький Руслан (Ф-21)

ІІІ місце – Лесковець Юлія (А-23)

Рухливі та спортивні ігри з методикою навчання

І місце – Сафонік Тетяна (Б-21),          Мотруніч Марина (Б-21)

ІІ місце – Квачук Катерина (Б-21),      Огороднік Вікторія (Б-21)

ІІІ місце – Дивак Олена (Б-21)

Математика

І місце – Максимчук Олена (А-12)

ІІ місце – Кібиш Алла (А-12),      Вишневська Марія (А-13)

ІІІ місце – Алексєєвець Поліна (Т-11), Веремчук Марія (А-11),

Гоч Руслана (Б-11),  Жучка Аліна (А-11),  Фурсович Марина (Т-11)

Практикум усного і писемного мовлення (німецька мова)

І місце – Гребень Наталія (А-32)

ІІ місце – Бугай Оксана  (А-33)

ІІІ місце – Мельникович Тетяна  (А-32)

Практикум усного і писемного мовлення (англійська мова)

І місце – Лафета Катерина (А-31)

ІІ місце – Бігун Валентина (А-32)

ІІІ місце – Фесянова Валентина (А-31)

Практичний  курс  англійської  мови (Дошкільна освіта)

І місце – Лех Оксана (Б-31)

ІІ місце – Парфенюк Ольга (Б-31)

ІІІ місце – Комар Галина (Б-31),          Крот Ольга (Б-31)

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 42
На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама