comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

 IMG 06e034884d2a0617a61d5166a5820391 V

Сумочка - один з найважливіших жіночих аксесуарів

Сумочка – один з найважливіших жіночих аксесуарів.

Викладачі та студенти  нашого коледжу в умовах дистанційного навчання  проводять в онлайн-режимі не лише заняття, виховні години, а й гурткову роботу. Нині презентуємо проєкт "Жіночі аксесуари", який був створений гуртківцями «Творчої майстерні» на базі групи Т-31. Керівником гуртка є Мойсеєць Катерина Валентинівна. Упродовж навчального року студенти власноруч  вишивали  сумки та косметички, які планували  продемонструвати в кінці семестру.
Наведемо текстові фрагменти проєктної роботи та нижче продемонструємо відеофрагмент про  створені шедеври.
 
У Вікіпедії дається роз’яснення, що «сумка — ємність, вироблена зі шкіри чи тканини, що має форму торбинки, футляра з ручками і служить для перенесення чого-небудь».
 
Навіщо жінці потрібна сумка? Це риторичне питання. Сумка не тільки функціональна – вона створює настрій, образ, підкреслює смак і індивідуальність її власниці. Сьогодні існує величезний асортимент сумочок найрізноманітніших розмірів, забарвлень, виконаних з натуральних і
синтетичних матеріалів, призначених для різних цілей, але все більшої популярності набувають вироби ХендМейд.
 
Жіноча сумка надає завершеність всьому жіночому образу. По-друге, сумка є ще й практична річ, адже в неї можна покласти багато необхідних речей: і косметичку, і документи, і гаманець, і гаджет.
 
Історія жіночих сумок бере свій початок з кишень, які з'явилися в XII столітті у Франції. Раніше використовувалися так звані мішки для монет, які прив'язувалися або пришивались до одягу. Ними користувалися як чоловіки, так і жінки. Після появи кишень чоловіки були цілком ними задоволені, а ось жінки винаходили все нові види «мішечків для добра». Тоді-то і з'явився ридикюль - м'яка сумочка з тканини на шнурку, який надягав на руку. Дами прикрашали сумки всілякими способами - вишивкою, стеклярусом, бісером. Також були популярні в'язані сумки. У XIII столітті з'явилися сумки з мережива, які назвали «помпадур». В кінці цього ж століття з'являються сумки для носіння в руці за ручки. З цього часу мішечки остаточно перестають використовуватися, і жінки прикрашають свій гардероб за допомогою нового аксесуара - сумочки.
 
З XIX століття почалося промислове виробництво сумок. Згодом став збільшуватися і їх розмір. Після Першої світової війни з'являється клатч - невелика сумка без ручок. Сьогодні представлено велику різноманітність сумок, але ми вважаємо, що довше прослужить саме та, що виготовлена власноруч….

З побажаннями всього найкращого                                    Світлана МАРТИНЧУК

 

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com