comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

23 січня 2020 року студенти ІІІ курсу спеціальності 014.10 Середня освіта. Трудове навчання/технології та викладачі коледжу відвідали найуспішніший та найновіший освітній заклад – біотехнологічний ліцей «Радовель».

Опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Ра́довель» — державний загальноосвітній навчальний заклад у селі Радовель Олевського району Житомирської області. Ліцей реорганізовано з Радовельської ЗОШ і максимально адаптовано для розвитку дітей, зокрема й тих, що мають особливі освітні потреби. Кожен день навчального тижня в Ліцеї має свої особливості, спрямовані на здобуття академічних знань, розвиток фізичних і творчих здібностей. Місія Ліцею: «Розвиваємося разом: батьки — діти — вчителі — громада!». Усього за рік з серпня 2017 до вересня 2018 команді проекту «Радовель», ініціатором і меценатом якого є уродженець села Радовель, випускник Радовельської школи Михайло Весельський, вдалося реконструювати будівлю навчального закладу, наповними інноваційними технологіями.

Пройшовши всіма куточками закладу ми переконалися, що основними принципами розвитку дитини в Ліцеї є рівноправність відносин, інноваційність, відкритість, інтегрованість (міжпредметна й інтеграція знань, умінь, навичок у життєві реальні практики) та ініціативність. У структурі передумов для розвитку дитини в Ліцеї важливе значення має також створення підґрунтя для розвитку вчителів, батьків і громади.

Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, включно з інтерактивними панелями нового покоління «EdPro» з ексклюзивною освітньою платформою «MozaBook», що дозволяють виконувати інтерактивні завдання з елементами гри, вивчати презентаційний навчальний контент, знайомитися з тематичними 3д-моделями, проводити досліди та ін.

Сучасні меблі, яскравий дизайн та повний функціональний вміст мають Кулінарна студія, Студія дизайну і шиття, Клас робототехніки, Студія художнього мистецтва, Студія керамічного мистецтва, Майстерня по дереву й металу, Театр, Студія мистецтва танцю, Зал для тхеквон-до, Спортивні зали.

Результатом поїздки є здобуті знання, щирі емоції, велике натхнення працювати і творити.

 

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com