gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин З педагогічним покликом у серці студентська юнь розпочинає рік новий!!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_5428.JPGПершовересень знову калиновими кетягами і гронами горобини покликав студентів коледжу до храму знань – рідної Альма-матер! Святкові урочистості з нагоди Дня знань і посвяти в студенти першокурсників розпочали ведучі святкової лінійки Мечкало Роман, студент ІІІ курсу, Винтюк Іванна, студентка ІІ курсу, та заступник директора з виховної роботи Наталія Симончук, які наголосили на тому, що наша держава, незалежна і вільна,  з радістю сьогодні приймає нове поповнення у всі навчальні заклади країни і гостинно відкриває двері тим, хто прагне отримувати нові знання. Під звуки урочистого маршу та гучні оплески коледжної родини студентів першокурсників запросили на лінійку.

До пам’ятника Шевченку, схиляючи голови в пошані,  студентство коледжу покладає  осінні квіти, бо ми всі –Тарасові діти. За традицією до всіх присутніх першим звертається директор коледжу, кандидат педагогічних наук Горкуненко Петро Петрович. Він наголосив на тому, що 153 студенти першого курсу поповнили студентську сім’ю,  і сподівається, що вони будуть гідна і творча зміна випускникам закладу. Гарна настанова і слушна порада лунає  з вуст Сіренко Ніни Юхимівни, ветерана педагогічної праці, викладача коледжу, яка все своє життя віддає вихованню молодого покоління України. А від гостей із напутніми настановами до всіх звернувся заступник міського голови Хомич Віктор Анатолійович. Він сподівається на продовження тісної співпраці зі студентством коледжу щодо втілення спільних соціальних, екологічних, спортивно-масових та інших проектів і молодіжних програм. Молодь міста подарувала присутнім на честь славного свята виступ зразкового аматорського танцювального колективу «Журавка» під керівництвом Сергія Галушка, заслуженого діяча культури України. Танцюристи є призерами багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів. Із настановами і порадами до першого курсу звернулись  четвертокурсники, які закликали берегти і примножувати традиції закладу, шанувати його історію, бути гідними звання студента. Першокурсники промовляють урочисту клятву і обіцяють бути гідними синами та доньками свого українського народу! Лунає перший дзвінок, який урочисто і піднесено покликав всіх на перший урок: «Моє обличчя-то моя Держава, історія сучасна і жива». Нових злетів тобі, студентство! Нових перемог!

DSC_5471.JPGIMG_9715.JPGIMG_9706.JPGIMG_9697.JPGDSC_5585.JPGDSC_5510.JPGDSC_5579.JPGDSC_5563.JPGDSC_5556.JPGDSC_5534.JPGDSC_5571.JPGDSC_5602.JPGIMG_9660.JPGDSC_5491.JPGIMG_9726.JPGIMG_9746.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 6 гостей на сайті

Реклама