gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Молодіжна акція «Привітаємо ветеранів педагогічної праці».

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_6633.JPGУ рамках соціального проекту «Сарненський педагогічний коледж – сарненчанам!», Дня людей похилого віку (1 жовтня) та з нагоди Дня працівника освіти в коледжі проходила волонтерська загальноколеджна акція «Привітаймо ветеранів педагогічної праці!» Мобільна група студентів у складі голови студради Брик Анни, голови студпрофкому Колядич Ірини, заступників голів  Сьомак Ірини, Корень Марії, членів студради Мечкала Романа, Волощука Василя відвідала 17 ветеранів педагогічної праці, які проживають у мікрорайоні коледжу. Свого часу вони працювали у ЗОШ №2, ЗОШ №4, ЗОШ №1 і були справжніми професіоналами своєї справи. Студенти коледжу привітали ветеранів теплими словами, побажали здоров’я, довголіття і висловили щиру вдячність за те, що високо служили обраній справі, невтомно творили і навчали, самовіддано виховували не одне покоління сарненчан. Завітавши до ветеранів педагогічної праці:

М’ятович Віри Григорівни, Барабаш Ліни Корніївни, Кевшукової Галини Володимирівни, Єремійчук Галини Павлівни, Савчук Галини Дмитрівни, Козярчука Євгена Савовича, Тимошенко Катерини Андріївни, Бохер Зої Зосипівни, Сапожко Анастасії Андріївни, Нікітіної Ніни Володимирівни, Пілат Віри Романівни, Легкої Ніни Григорівни та інших, студенти відчули як потрібні такі зустрічі тим, хто перебуває на заслуженому відпочинку. Палкими словами від щирого серця усі ветерани дякували за приємні хвилини спілкування студентству коледжу, за пам'ять про них, за ті сльози радості, які принесли в їхні оселі відчуття справжнього професійного свята.

Не залишилися без уваги ветерани педагогічної праці, які працювали у нашому закладі: Веремська Інна Олександрівна, Клещевникова Валентина Іванівна, Ковтунович Валентина Іванівна та усі працівники коледжу які знаходяться на заслуженому відпочинку. Квіти, солодкі подарунки від студенства підняли настрій цим вельмишанованим людям, які своє життя присвятили вихованню молоді та підростаючому поколінню.

Не можна забувати тих, хто сіє добре, мудре вічне! 

DSC_6667.JPGDSC_6668.JPGDSC_6584.JPGDSC_6591.JPGDSC_6602.JPGDSC_6619.JPGDSC_6637.JPGDSC_6649.JPGDSC_6662.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама