gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Мелодія педагогічної осені

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 IMG_9980.JPG1 жовтня 2015 року у нашому закладі відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Під звуки мелодії пісні «Вчительська осінь» ведучі свята, студенти четвертого та третього курсів: Колядич Ірина, Карпович Віталій, Грицюк Ольга та Мечкало Роман зазначили, що день працівника освіти – це свято, яке єднає наші серця і безперечно це свято всіх тих, хто працює у нашому закладі. Від іменні всіх студентів голови студради та студпрофкому Брик Анна та Колядич Ірина побажали всім присутнім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної творчості і оптимізму, душевного спокою і тепла. З вітальним словом до усіх працівників коледжу звернувся голова нашої спільної родини кандидат педагогічних наук, директор коледжу Горкуненко П.П. наголосивши на важливості всіх ланок, які працюють у коледжі і забезпечують його повноцінне функціонування. Це і викладачі, лаборанти, вахтери, техпрацівники, вихователі, бухгалтери, бібліотекарі.

З нагоди Дня працівника освіти кращим були вручені відзнаки Міністерства освіти і науки України, обласного та районного управління освіти, ректорату Рівненського державного гуманітарного університету та грамоти і подяки  від адміністрації коледжу. Святкові віншування з нагоди свята продовжили цікаві і оригінальні номери студентської юні. Серед них виступи: вокального ансамблю народного співу «Калинка» (керівник – Мечкало М. Д.), вокального ансамблю «Співочі серця» (керівник - Огризкова О. М.), ансамблю вокального співу «Дівочі сни» (керівник – Паршакова С. М.), юнацького вокального ансамблю «Соколоньки» (керівник – Співак С. А.), солісти вокальної студії «Орфей» (керівник – Раковець І. І.), танцювального колективу «Поліський диво грай» (керівник - Бережна С.С.), ансамблю сучасного танцю «Форсаж» (керівник – Коляда К.І.).

Людей різних професій об’єднало це свято. Серед викладачів, вихователів, лаборантів, працівників коледжу є і наші випускники. Приємно, що доля згуртувала всіх однією святковою подією саме в нашому закладі, бо ті, хто працює зі студентством у коледжі є взірцем людяності, душевної простоти, сердечної теплоти і відданості своїй професії. 

IMG_9963.JPGIMG_9968.JPGDSC_6716.JPGDSC_6729.JPGDSC_6734.JPGDSC_6745.JPGDSC_6788.JPGDSC_6832.JPGDSC_6842.JPGDSC_6897.JPGDSC_6945.JPGDSC_6973.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама