gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Вручення нагороди коледжу за участь в програмі Лелека

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSCN8729.JPGВ четвер 29 жовтня 2015 року в Сарненський педагогічний коледж РДГУ на звітно-виборну конференцію наукового товариства «Стимул» завітав заступник директора Рівненського природного заповідника Журавчак Ростислав Орестович. Він подякував студентам коледжу за співпрацю та допомогу у проведенні спостережень та вручив керівнику Університету «Природа» Слободзян Ірині Миколаївні Почесну грамоту за особистим підписом принца Ліхтенштейну за активну участь в екологічній діяльності по освітній програмі «Лелека» та подарунок на суму еквівалентну 500 євро – мультимедійний проектор.

 

Програма „Лелека” створена у 2005 році в рамках співпраці між Західноукраїнським орнітологічним товариством та Природничим товариством „Bocian” і Товариством друзів природи „pro Natura” з Польщі. Остаточна версія освітньої програми „Лелека” вийшла з друку в 2006 р. за фінансової підтримки Фонду “Ciconia” (Ліхтенштейн), який і надалі підтримує реалізацію цієї програми. Міжнародна програма “Лелека” призначена для загальноосвітніх шкіл та позашкільних освітніх закладів і базується на співпраці науковців, вчителів та молоді. Вчителі мають можливість підвищити активність молоді у пізнанні та охороні природи, учні та студенти під час виконання завдань програми розширюють свій світогляд шляхом здобування конкретної наукової інформації та гарно проводять час, а науковці використовують отриману інформацію для планування практичних заходів охорони білого лелеки. Зібрані данні, під керівництвом вчителів записуються у спеціальні анкети та надсилаються до Західноукраїнського орнітологічного товариства, наприкінці кожного року усі отриманні результати підсумовуються, аналізуються та узагальнюються у спеціальномуінформаційному бюлетені.Протягом років існування програми до неї долучилися близько 200 шкіл та позашкільних освітніх закладів України.

З 2011 року за сприяння Фонду “Ciconia” (Ліхтенштейн) була запроваджена спеціальна нагорода для навчальних закладів які найуспішніше виконали завдання та, впродовж року, зібрали найбільше інформації про білих лелек. В 2015 році цю нагороду за систематичну роботу та значні результати в обліку лелечих гнізд призначено Сарненському педагогічному коледжу РДГУ, який з 2007 року бере участь в освітній програмі «Лелека».

При проведенні спостережень, студентами, що входять до коледжного об’єднання Університет «Природа», було охоплено значні території північних районів області та деякі населені пункти сусідніх Житомирської та Волинської областей. Загалом, за минулий рік, інвентаризовано близько 400 гнізд з 80 населених пунктів.

Керівник Університету «Природа» Слободзян Ірина Миколаївна та працівники Західноукраїнського орнітологічного товариства та Рівненського природного заповідника домовились про подальшу плідну співпрацю по освітній програмі «Лелека» та іншим природоохоронним акціям і програмам.

_програма_ЛЕЛЕКА.jpgIMG_9876.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама