gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Молодіжна акція «Захисти майбутнє від СНІДу!»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_7695.JPGСаме під таким гаслом 1 грудня студентська молодь Сарненського педагогічного коледжу РДГУ відзначила Міжнародний день боротьби зі СНІДом.

Уже багато років поспіль Україна і весь світ підтримують в цей день тих, хто страждає від страшної хвороби ХХІ століття.  День боротьби зі СНІДом  ще називають Днем солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. Така альтернативна назва говорить про те, що  боротися потрібно не з людьми, які мають саме таку проблему зі здоров’ям, а з хворобою, з її руйнівною дією не лише на організм конкретної людини, а й на суспільний «організм» країни і світу в цілому.

Оскільки ВІЛ/СНІД – проблема не суто медична, а соціальна, то до її профілактики залучаються не лише медики, а й різні державні структури, громадські організації та студентська молодь. Україна займає перше місце в Європі та одне з перших усвіті за швидкістю поширення ВІЛ. До того ж, більшість хворих у нашій країні — це молодь.

Тому не лишилися  осторонь цієї події  студентський та педагогічний колективи коледжу. За ініціативи студради, студпрофкому в цей день всі організовано одягли червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІдом, і підтримки ВІЛ-позитивних людей. Учасники університету «Природа» провели відкрите засідання для студентів І курсу, «Що потрібно знати про СНІД, щоб уберегтися від захворювання» і організували інформаційні стенди «Обережно – СНІД!»

DSC_7690.JPGDSC_7700.JPGIMG_3089.JPGDSC_7703.JPGDSC_7678.JPGDSC_7687.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама