gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин З 22 вересня по 2 жовтня 2016 року у Сарненському педагогічному коледжі з дружнім візитом перебувала делегація педагогів з м.Вроцлав республіки Польща.

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_3252.JPGЗ 27 березня 2009 року діє угода про співробітництво з педагогічним колективом  гімназії № 13 ім. Європейського Союзу.  Головний напрямок співробітництва  - партнерська співпраця з метою зустрічей учнівської і студентської молоді для взаємного пізнання культури та історії обох народів, обмін досвідом навчання і виховання.

Щорічні  обміни делегаціями викладачів та студентів сприяють зміцненню встановлених зв’язків, розширенню інформаційного простору та формуванню молодого покоління, яке здатне досягати визначеної мети у різних соціокультурних ситуаціях.

 Основні напрямки міжнародної співпраці Сарненського педагогічного коледжу РДГУ це: обмін досвідом з організації навчального процесу та методики викладання; обмін запрошеннями для участі у науково-методичних конференціях та семінарах, які проводяться в навчальних закладах; навчально-методичною літературою та програмними продуктами.

Круглий стіл на тему : «Розвиток креативності – як обов’язкова умова формування життєвої компетентності сучасної молоді» дав можливість викладачам Сарненського педагогічного коледжу РДГУ ознайомитись з ефективними напрямками роботи польських колег  з впровадження у навчальний процес  проектів з розвитку критичного мислення,  креативності, лідерських якостей  учнівської молоді. Виступи директора гімназії  Ізабелли Сулеї ,  викладача інформатики Марти Стівен та викладача іноземної мови Вікторії Кубяк, дали можливість ознайомитись з особливостями модернізації навчально- виховного процесу у гімназії, цікавими навчальними проектами з розвитку  творчих навичок. Активне обговорення спільних проблем дало можливість виявити прогресивні здобутки польського досвіду та обґрунтувати можливості його творчого використання у системі професійної підготовки майбутніх педагогів у Сарненському педагогічному коледжі РДГУ.

Така співпраця з педагогами  інших країн сприяє підвищенню кваліфікації педагогічного колективу, відкриває нові професійні горизонти для пошуку шляхів підвищення результативності навчально-виховного процесу у коледжі.

DSC_3178.JPGDSC_3269.JPGDSC_0034.JPGDSC_0046жд.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама