gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.93.75.30

Реклама

Головна Архів новин Ми об’єднали свої долі у студентському дружньому колі!!!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0300.JPG

Студентство – це особлива верства населення, якій притаманна власна специфічна субкультура. З плином часу і років студентство змінюється, але все одно залишається таким же веселим, кмітливим, винахідливим, неповторним і гомінким.

Говорять, що той, хто не був студентом, втратив у своєму житті найприємніше відчуття романтики, видумки, творчості і різноманітності. Студентство  нашого закладу - це енергійний і працьовитий народ. Становлення української державності, інтеграція в європейське і світове співтовариства, побудова громадянського суспільства передбачає орієнтацію на людину, націю,  пріоритети  духовної культури, загальнолюдські цінності, тому і викладачі нашого закладу намагаються орієнтувати молоде покоління на ідеали добра, краси, справедливості, совісті, правди, шляхетності, людської гідності. З перших днів перебування студентів у стінах навчального закладу намагаємось закласти в них  такі «цеглинки духовності», що завжди живитимуть національний світогляд кожної особистості і виховуватимуть молоде покоління на традиціях, обрядах та звичаях українського народу.

17 листопада – це день, коли студенти чекають чогось нового і незвичного. Так і цього року день розпочався з виступу агітбригади «Хай милосердя об’єднує молоді серця» і студентського солодкого ярмарку в підтримку важкохворих дітей. Ініціаторами акції виступили студрада і студпрофком , які очолюють дві четвертокурсниці Брик Анна  і Колядич Ірина. Зібрані під час ярмарку  2000 гривень віддали важкохворій дитині села Карпилівка, Сарненського району Михайлицькому Роману.

А далі день продовжився у актовій залі , яка вмістила всіх студентів коледжу. Першим з привітаннями звернувся до студентів голова коледжної родини, директор закладу, кандидат педагогічних наук Горкуненко Петро Петрович. Щирі слова, цікаві побажання студентській родині викликали радість і студенти пообіцяли виконувати всі настанови Петра Петровича.  Заступник директора з виховної роботи Наталія Симончук зачитала святковий наказ за яким:  46 найкращих студентів занесені на Дошку Пошани, 25 студентів отримали грошові винагороди, 12 студентів-інвалідів отримали грошову допомогу від обласної профспілки працівників освіти України, за активну громадську роботу, участь у колективах художньої самодіяльності, студентських клубах, спортивних секціях 14 студентів отримали грамоти – номінації, 5 студентів нагороджені преміями депутата обласної ради Ксенії Павловської. 45 студентам винесена подяка за участь у громадському житті коледжу. Приєднались до привітань профспілковий комітет, студрада коледжу, виступили з дружніми привітаннями веселі команди ІІ- ІУ курсів. А оригінальний виступ СТЕМУ «Вільний стиль» довів , що студенти на всі руки мастаки!

Цікавий сюрприз під час концерту подарували випускники закладу. Вони приїхали, шоб привітати студентство і згадати , як виступали на коледж ній сцені. Пісні і побажання подарували присутнім Щур Юлія – випускниця 2005 року, Козаченко Світлана – випускниця 2012 року, Полуйко Яна –випускниця 2014 року. Зал  не жалів аплодисментів.

 З нетерпінням всі чекали виступу першого курсу під гаслом «Справжні патріоти». Цікаві гасла, символи і атрибути студентського життя продемонстрували першокурсники на сцені. А далі розпочався концерт зірочок коледжної сцени , де нові імена першокурсників  з’явились на обрії талановитих  студентів. «Покликані бути навічно живими взірцями чеснот -  це рядки гімну закладу, яким і завершилось свято.

Тож твори, студенте, і нехай у нашому закладі твоя зірка підніметься до бажаних висот..

DSC_0269.JPGDSC_0273.JPGDSC_0291.JPGDSC_0415.JPGDSC_0438.JPGDSC_0402.JPGDSC_0650.JPGDSC_0629.JPGDSC_0593.JPGDSC_0552.JPGDSC_0525.JPGDSC_0507.JPGDSC_0478.JPGDSC_0620.JPGDSC_0474.JPGDSC_0462.JPGDSC_0457.JPGDSC_0452.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама