gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ: ВІД 1991 – НАЗАВЖДИ

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 Буфер_обміну-1.jpg

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який став точкою відліку сучасної державності. Насправді ж, відбулося відновлення державного суверенітету, за який українці змагалися протягом багатьох століть. Прагнення до свободи – визначальна цінність українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності. Найвищий вияв свободи поневоленого народу – здобуття незалежності для творення власного майбутнього.

2016 рік, коли Україна відзначає 25-ліття незалежності, Український інститут національної пам’яті назвав Роком Державності – на честь низки історичних подій, які привели до проголошення, а потім відновлення Україною незалежності у ХХ столітті.

Метою діяльності Сарненського педагогічного коледжу РДГУє оновлення системи підготовки висококваліфікованих педагогів, що передбачає вироблення і зміцнення у свідомості кожного студента гордості за свою Батьківщину, її історію та традиції, готовність захищати її свободу й незалежність

Протягом 2016-/2017 н. року  у Сарненському педагогічному коледжі Рівненського державного гуманітарного університету відзначається кожна ключова подія Року Державності та  відбувається вшанування видатних осіб., які були визначними для українського державотворення,  під загальноукраїнським гаслом “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Від 1991-го – назавжди”.

Мета проведення заходів до відзначення пам’ятних дат у рамках Року Державності України:

      поглибити знання про ключові події ХХ століття, політичних, громадських, військових, культурних діячів, які були визначними для українського державотворення;

      звернути увагу на тяглість українських державотворчих традицій;

      актуалізувати ідеї соборності та суверенності держави – головних передумов розвитку незалежної України;

      формувати та розвивати різні види вмінь, навичок, які мають стати фундаментом формування громадянської, історичної та національної свідомості молоді;

      активізувати пізнавальний інтерес до засадничих державотворчих події історій України ХХ століття;

      формувати активну громадянську позицію студентської молоді і почуття патріотизму.

 Спроба зрозуміти складний процес становлення нашої нації,  неупередженого складання фактів та подій в єдиний шлях державного самовизначення була  метою всіх заходів Тижня науки, який традиційно відбувається у коледжі на початку ІІ семестру навчального року. Тема Тижня науки, який цього річ проходив у рамках Року державності,  (23-24.01.2017р.) « Незалежність України: від 1991-назавжди».


 ІНФОРМАЦІЙНІ ВІСНИКИ

Програмою Тижня було передбачено проведення  різноманітних заходів

Висвітлення результатів пошуково-дослідницької роботи  викладачів та студентів з   дослідження   історичного  значення ключових події ХХ століття, ролі  політичних, громадських, військових, культурних діячів у становленні незалежності України відбувалось  під час проведення науково-теоретичної конференції, відкритих засіданнях предметних гуртків студентського наукового  товариства «СТИМУЛ», виховних годин у академічних групах, на засіданнях університетів « Природа» і «Культура», результати проектної діяльності студентів були використані при оформленні інформаційних вісників у фойє коледжу, та ін..

Зокрема,  результатами проектних досліджень  студентів – членів політико-інформаційного клубу «Україна і світ» (кер. Горкуненко Г.Ф.) стали інформаційні вісники на теми: «День соборності України», «Рік державності України у  датах», підбір матеріалу для проведення у академічних групах і узагальнення результатів вікторини « Я люблю Україну»

Буфер_обміну-2.jpg_обміну-3.jpg_обміну-4.jpg_обміну-5.jpg

Студенти-члени історико-краєзнавчого гуртка (кер. Мартинчук С.В.) працювали над проектами «Невідома Україна», « Перші у світ», «Вишиванка не дресс-код, її носить патріот», «Історичні постаті української незалежності», «Українці у світовій культурі»   

 Результати проектної діяльності гуртківці  презентували під час Тижня науки.


 ЗАСІДАННЯ УНІВЕРСИТЕТІВ

Цікавими і пізнавальними для студентів були засідання університетів:

 « Культура» (кер. Білецька О.Д.) на тему: « Пісня буде поміж нас», присвячене дослідженню творчості Володимира Івасюка  ( студія «Барви» кер. Раковець І.І.);

«Природа» (кер. Слободзян І.М.) «Охорона природи в Україні. Природоохоронні акції. Великий    зимовий облік  птахів», яке відбулось з участю заступника директора з наукової роботи Рівненського державного природного заповідника Журавчука Р.О.

_обміну-6.jpg_обміну-7.jpgБуфер_обміну-8.jpg_обміну-9.jpg

Історичний кінозал  « Становлення нації» , передбачав перегляд на виховних годинах і обговорення документальних фільмів, присвячених боротьбі за незалежність України


НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Під час науково-теоретичної конференції було висвітлено ідеї соборності та суверенності держави – головних передумов розвитку незалежної України. Матеріали виступів сприяли активізації пізнавального інтересу  студентської молоді до засадничих державотворчих події історій України ХХ століття, що  є фундаментом формування громадянської, історичної та національної свідомості студентської молоді

 

 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

на тему

«Незалежність України: від 1991-назавжди»

1.Горкуненко П.П. директор коледжу к. пед. н. 

ФОРМУВАННЯ НОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ТА ЧВЕРТЬВІКОВОГО ДОСВІДУ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ КОЛЕДЖУ

 

2. Мартинчук С.В., к. істор. н, викладач всесвітньої історії Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

ІСТОРИЧНІ ВИТОКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

 

3.Горкуненко Г.Ф., викладач-методист історії України Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ДОСВІДУ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

 

4. Ясак С.Д., старший викладач філологічних дисциплін Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

СЛОВО У ДУШІ, ДУША У СЛОВІ

 

5.Мечкало М.Д., викладач музики та гри на музичному інструменті Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

МУЗИКА ЯК СТРАТЕГІЧНА ПРОБЛЕМА УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 

 

6. Костюкевич Л.В., викладач педагогіки Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ І ЙОГО РОЛЬ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ

 

 

Буфер_обміну-12.jpg_обміну-11.jpg_обміну-10.jpg


ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ 

З ДИРЕКТОРОМ КОЛЕДЖУ  ГОРКУНЕНКОМ П.П

Традиційним під час Тижнів науки є проведення предметних і олімпіад, що посилює навчальну мотивацію, і сприяє формуванню життєвих і професійних компетентностей майбутніх педагогів.

На зустрічі студентів, які проявляють активне ставлення до громадського життя закладу,  є взірцем у навчанні,з директором коледжу, кандидатом педагогічних наук Горкуненком П.П. ,панувала атмосфера єдності , яка посилювалась відчуттям особистого внеску кожного присутнього у аудиторії,  за створення позитивного іміджу навчального закладу, одного з наймолодших педагогічних закладів України, серед громадськості краю; відчуттям причетності до процесу державотворення.

Буфер_обміну-13.jpg_обміну-14.jpg_обміну-15.jpg_обміну-16.jpg


 

 Заходи, які проводяться в закладі в рамках Року державності – складова системи  гуманітарної освіти та виховання студентів Сарненського педагогічного коледжу РДГУ,  яка здійснюється як в процесі навчання, так і з допомогою різноманітних форм позанавчальної роботи,  набула цілісності і зазнає постійного вдосконалення. Сьогодні зусилля колективу Сарненського педагогічного коледжу  спрямовані на досягнення такого рівня виховного процесу в коледжі, який сприяв  би усвідомленню студентською молоддю що благо Батьківщини – в державній незалежності, можливості для українського народу вільно творити своє політичне, соціальне, господарське і релігійне життя;  в об’єднанні всіх українців незалежно від їх територіального походження, церковної приналежності, соціального стану та ін. в одну спільноту, що пройнята єдиними творчими прагненнями і високим патріотизмом.

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама