gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.93.75.30

Реклама

Головна Архів новин Ну-мо, дівчата!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 cMFNEs807ps.jpg

Вже сімнадцятий рік поспіль відчиняє двері Традиційний турнір з волейболу присвячений Міжнародному жіночому дню 8-го Березня. Цьогоріч у  ньому взяли участь команди: Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, Бродівського педагогічного коледжу ім.. Маркіяна Шашкевича та Луцького національного технічного університету.

 

Урочисте відкриття розпочалося з вітального слова міського голови - Світлани Борисівни Усик, яка привітавши учасниць турніру з Міжнародним жіночим днем, побажала їм перемоги не лише у спорті, але і у житті, а ансамбль «Калинка» українською піснею надихнув усіх учасників змагань на хорошу гру.

Ігри  проходили по коловійсистемі з п'яти партій до 25 очок.Першою на майданчик вийшла команда нашого коледжу проти команди Луцького національного технічного університету з результатом 3:0.

У другій грі, дівчата з Луцького національного технічного університету зустрілися із суперницями Бродівського педколеджу з результатом 3:0.

У третій вирішальній грі проти команди Бродівського педагогічного коледжу ім.. Маркіяна Шашкевича з рахунком 3:0 перемогу здобула команда наших дівчат та в результаті перемогу у турнірі.
Отже, місця було розподілено таким чином:
1 місце : Сарненський педагогічний коледж РДГУ
2 місце : Луцький національний технічний університет
3 місце : Бродівский педагогічний коледж
         Усі команди нагороджені кубками, грамотами та пам'ятним фото, а кращі гравці у індивідуальних номінаціях  відзначені статуетками і грамотами, зокрема «кращий нападаючий» - Мосійчук Ірина (студентка Ф-41 групи) та приз «глядацька симпатія» отримала Петролюк Матра (студентка Ф-41 групи). 

Дякуємо усім учасникам за хорошу гру та ще раз вітаємо дівчат із перемогою.
         Склад команди: Мосійчук Ірина (к), Бабік Вікторія, Кошин Ольга, Петролюк Марта, Торчинська Наталія, Добровольська Тетяна, Крот Людмила та Пашко Катерина.
         Тренер: Леончук О.М.

czoLeySxHew.jpgTbHsqWXgpDU.jpg-w7Gq-ktobE.jpgVn75kLPNNHg.jpgmE_Tiyne07o.jpgNdVlvKrGfBE.jpgO7LLn8b0n0k.jpgJy2WM4YXPss.jpglSyFpiWFO6w.jpgmzReM_P7H5s.jpgOdxB-wPONe8.jpgNrIsXZGJeU0.jpg

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама