gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин ІІ ЕТАП Х ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВНЗ I-II Р.А РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 Olimp_133.jpgОдним із завдань оновлення сучасної національної освіти є цілеспрямоване формування інтелектуального потенціалу нації. Інтелект в Україні повинен стати дієвим чинником державо-, культуро-і людинотворення, як того потребує сучасна модель цивілізаційного поступу людства.

22 березня, у Сарненському педагогічному коледжі Рівненського державного гуманітарного університету було проведено ІІ етап  Х  Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки  серед студентів ВНЗ I-II р.а. Рівненської області. Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з інформатики є стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих студентів , сприяння розвитку алгоритмічного мислення, підвищення інтересу до програмування.

Основними завданнями студентських олімпіад є:

•  формування у студентському середовищі атмосфери творчого пошуку та змагання, професійних компетентностей;

•  стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

•  виявлення та розвиток обдарованих студентів ;

•  підвищення інтересу до поглибленого вивчення дисциплін;

•  інтенсифікація та вдосконалення навчального процесу;

•  підвищення якості підготовки фахівців

Заявки на участь у олімпіаді подали 14 навчальних закладів області. Участь у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади взяли 14 найкращих знавців інформатики  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області – переможців І етапу олімпіади.

Список учасників

Згідно з регламентом проведення Олімпіади 22 лютого 2017 року відбулося її урочисте відкриття, на якому всіх учасників привітали: директор Сарненського педагогічного коледжу РДГУ,  кандидат педагогічних наук Горкуненко П.П., голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики Марценюк М.В..

Приємно відзначити, що перше місце, як і у 2016 році , виборола у нелегкому інтелектуальному змаганні студентка  нашого коледжу Карпович Анастасія (гр..А-21), яка перейняла естафетну паличку від Фурсович Марини (гр.. Т-31).

У 2016-2017 н. р. переможцями ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів  ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненської області  стали:

Прізвище,імя, по батькові Назва навчального закладу Кількість набраних балів Місце
1.

Карпович Анастасія Анатоліївна 

Сарненський педагогічний коледж РДГУ 135 І
2. Тивонюк Володимир Петрович Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП 82 ІІ
3. Городельський Андрій Сергійович Рівненський коледж економіки та бізнесу 67 ІІІ

Вітаємо переможців!

Зичимо нових успіхів та творчих злетів!

Онищуку Віктору Володимировичу зичимо подальших успіхів у роботі з  талановитими  і обдарованими студентами!

ФОТОАЛЬБОМ(всі фото)

Olimp_009.jpgOlimp_027.jpgOlimp_041.jpgOlimp_043.jpgOlimp_047.jpgOlimp_056.jpgOlimp_069.jpgOlimp_071.jpgOlimp_084.jpgOlimp_087.jpgOlimp_092.jpgOlimp_104.jpgOlimp_119.jpgOlimp_125.jpgOlimp_127.jpgOlimp_131.jpgOlimp_139.jpg

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 9 гостей на сайті

Реклама