gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин ВИВЧАЄМО ДОСВІД

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0120.JPG06 квітня 2017 року студенти та викладачі Сарненського педагогічного коледжу РДГУ спеціальності Технологічна освіта здійснили поїздку до Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського з метою ознайомлення з досвідом роботи.

Директор коледжу Савельєв Микола Григорович розповів про історію, традиції закладу, представив викладачів циклової комісії, запросив до творчої співпраці.

Господарі показали і провели екскурсії лабораторіями новітніх інформаційних технологій, майстернями з обробки тканини, з основ харчових технологій, з обробки природніх матеріалів, а ще з великою гордістю розповіли про видатного історика, письменника, громадського діяча А.Ю.Кримського в музеї його імені, представили більше десятка виставок робіт студентів, продемонстрували дефіле випускних робіт, виконаних в етно-стилі, «волинські барви», «мальовнича Україна» та калейдоскоп вишиванок.

В ході проведення круглого столу викладачі циклової комісії технологічної освіти Хомюк Ірина Володимирівна, Вітрук Ольга Анатоліївна, Олексюк Галина Ярославівна, Клюд Олена Валеріївна, Білітюк Валентина Володимирівна поділилися новинками спеціальної літератури, методичним забезпеченням викладання навчальних дисциплін, досвідом проведення та участі у різних конкурсах, олімпіадах, фестивалях.

Про перспективи розвитку Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського, організацію роботи зі студентами ділилися заступники директора Юринець О.Ю., Мечнік Л.С.

Наші незабутні враження про творчу зустріч  доповнило відвідування у ці передвеликодні  дні Зимненського Святогірського Успенського монастиря, що має більш як тисячолітню історію.

DSC_0029.JPGDSC_0157.JPGDSC_0161.JPGDSC_0173.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 18 гостей на сайті

Реклама