gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.93.75.30

Реклама

Головна Архів новин У сяйві Великоднього свята

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 HXaDIfxlun0.jpgЛюдська історія включає в себе незліченну масу найрізноманітніших подій, які так чи інакше впливали на хід і напрямок її течії. Частину з цих подій з тієї чи іншої причини було зафіксовано людством і передається з покоління в покоління, періодично підштовхуючи до переосмислення та переусвідомлення історії, культури і  поточного життя.

«Свято свят і торжество торжеств» — так іменують Великдень православні християни – найбільш  радісне і шановане свято в православному світі.

Великодній вогонь, джерельна вода струмка, вінок, крашанки та писанки, паски - всі ці символи Великого дня мають коріння в далекому минулому.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! »- Чуємо ми в цей день. Ці слова утверджують віру в перемогу Добра і Справедливості,  символізують загальне відродження та обновлення.

В нашій країні цей День закріплений на законодавчому рівні, відзначається згідно наших традицій і нашої національної культури.

Педагогічний та студентський колективи колежу в святковій атмосфері  організували і провели виставку творчих робіт «Великодні передзвони» та  виставку Великодніх кошиків, в яких взяли участь всі академічні групи коледжу.

Писанка, виготовлена студентами коледжу, у загальноміському конкурсі Великодньої атрибутики, який проводився у сквері  біля Покровського собору,  відзначена організаторами конкурсу як найкраща.

З воскресінням Христовим воскресає і оживає природа. Земля звільняється з холодних обіймів зими, сонце піднімається вгору, обдаровує нас материнською ласкою, любов'ю і теплом, наповнює життєдайною енергією.

Нехай  чудесний настрій в кожен дім

Ввійде із паскою і запанує в нім.

В розмовах дружніх, в пісні хай поллється,

Хай нам і в будні, і в свята ведеться.

Щоб мир у кожнім серці панував

Щоб всім Великдень радість дарув.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

62KJFsRRDfY.jpg

DSC_0011.JPGDSC_0019.JPGDSC_0033.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 78 гостей на сайті

Реклама