gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.93.75.30

Реклама

Головна Архів новин Майстер-клас Літковець О. Д. "Біжутерія"

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_234567.JPGАксесуари та біжутерія, як відомо, є відмінним способом створення особливого стилю. Одяг скопіювати досить-таки легко, але от ексклюзивну біжутерію або прикраси, зроблені своїми руками - практично неможливо.

Тим більше, що в цьому сезоні стилісти відзначають появу справжньої хвилі альтернативної біжутерії, яка дозволяє втілити в життя най неймовірні фантазії. Hand-made міцно увійшов у моду, тому сьогодні якісний саморобний ексклюзив цінується набагато вище, ніж вироби заводського виробництва. Навіть із самих звичайних блискавок можна зробити оригінальні прикраси.

Тому, в стінах коледжу 3 жовтня 2017 року був проведений майстер-клас «Біжутерія» за участю кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики професійної освіти РДГУ Літковець Олени Дмитрівни. Під час свого виступу вона зауважила, що біжутерія є невід’ємною частиною зовнішнього образу кожної жінки. Вона надає елегантність і оригінальність, якщо її правильно підібрати, а тому варто прислухатися до рекомендацій фахівців. Із завзяттям та цікавістю взялися до роботи не лише студенти коледжу, а й гості майстер-класу – вчителі трудового навчання Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Данилицька Лариса Михайлівна та Дьякова Іванна Юріївна.

Результатом такої плідної роботи стали кольє, браслети, сережки, виготовлені із блискавок. Вони мали різноманітну форму та колір. Витративши зовсім небагато часу, всі присутні виготовили цілком ексклюзивний елемент декору, який можна різноманітно використовувати.

В умілих руках ексклюзивною прикрасою може стати звичайна металева блискавка. Тому, як бачите, трохи фантазії та уміння - і звичні речі стануть дизайнерськими коштовними прикрасами. Творіть!

DSC_07232.JPGDSC_0713.JPGDSC_0715.JPGDSC_0717.JPGDSC_0718.JPGDSC_0728.JPGDSC_0711.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 11 гостей на сайті

Реклама