gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Університет «Культура» відкриває свої двері першокурсникам…

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 dfrt44556.jpgІнтеграція України в європейський та освітній простір з орієнтацією на загальнолюдські фундаментальні демократичні цінності – викликає необхідність перегляду підходів до формування сучасних спеціалістів. Серед ключових компетентностей, якими повинен володіти майбутній учитель, етична має пріоритетне значення. З метою формування духовних цінностей, закріплення навичок культури поведінки майбутніх педагогів у всіх сферах життя суспільства на базі Сарненського педагогічного коледжу РДГУ було створено Університет «Культура».

В рамках Університету «Культура»  26 жовтня 2017 року факультет «Культура поведінки» провів чергове засідання на тему «Учителю, що в образі твоїм?..» для студентів І курсу. Керівник  університету, викладач культурології, Білецька Олена Давидівна зауважила, що жодна інша професія не ставить таких вимог до людини, як професія педагога, вчителя, вихователя. Педагог зобов'язаний бути яскравою, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої культури; прагнути до втілення в собі людського ідеалу. Особливі професійні і суспільні функції учителя, необхідність бути завжди на виду у найоб'єктивніших суддів — своїх вихованців, зацікавлених батьків, широкої громадськості пред'являють підвищені вимоги до особистості учителя, його морального обличчя. Праця вчителя – дуже гуманна, благородна і відповідальна, бо вона спрямована на формування людини. А.П.Чехов писав, що в людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Сюди відноситься і етикет, манера поведінки, і тактовність, і делікатність, і ввічливість, і вихованість… Загалом все, що ми називаємо «пристойним».  

У ході засідання  першокурсники мали змогу закріпити   головні підходи до формування іміджу педагога. Під час засідання слухачі усвідомили значення зовнішнього вигляду у створенні ділового стилю чоловіка та жінки, пригадали основні вимоги до вибору сукні, костюма, взуття, краватки, наявність носовичка, підбір зачіски, макіяжу, парфумів.  Лекторій проходив у поєднанні із практичним засвоєнням деяких манер поведінки як для хлопців, так і для дівчат. Студенти Гамза Аліна (А-32), Глудик Ірина (А-32) та Шикіло Владислав (Т-21) продемонстрували   тонкощі красивої ходи, постави,  жестів за правилами етикету. Озвучені першокурсникам також були і основні правила мовного етикету.

Кожен слухач лекторію зрозумів, що людина, яка не володіє вмінням гідно поводитися в товаристві, мало привертає увагу. Вона, як діамант, який не може служити прикрасою, доки не має відповідної оправи, а стає окрасою товариства тільки тоді, коли узгоджує свої наміри і вчинки з певними правилами етикету, суспільними нормами. 

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама