gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Прем’єра вистави

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0178.JPG1 листопада 2017 року в актовому залі коледжу відбулась прем’єра вистави за п’єсою М.Куліша «Отак загинув Гуска».

Дія відбувається в родині Саватія Гуски–  типового представника українського народу, який раніше вірно служив царю-батюшці і сподівався, що той його ніколи не скривдить. Але царя не стало, і Саватій Савлович Гуска, головний герой п'єси, став бідним сиротою, безпорадним, безпомічним та переляканим більшовицькою владою "маленьким" чоловічком. Він колишній чиновник Московської імперії, з великим піднесенням згадує свою службу на посаді колезького секретаря. Його спогади зворушливі, захоплюючі, бо він мав певне становище і дуже цим пишався. Всі члени сім'ї теж цінують і поважають батька як колишнього вірнопідданого, створюють для нього певну сімейну ідилію. Це своєрідний мікросвіт, у ньому – тихо, врівноважено, комфортно.

Дружина, сім дочок і служниця всіляко підтримують його прагнення вдавати із себе міщанина, зорієнтованого на Москву.

«Гуска» є сатирою на сіру, непомітну, боязливу посередність. Проблема колишнього чиновника Саватія Гуски – це його сім неодружених доньок. Як їх видати заміж? Часткове вирішення проблеми, він вбачає в студентові з Києва, нежонатому парубкові П’єрі Кирпатенку. Але як одного парубка поділити на семеро доньок?.. А ще, як порозумітися з ненависними більшовиками?.. Хто підкаже?.. Хто допоможе?… І добрі порадники знайшлися…

Студенти-четвертокурсники, члени драматичної студії «Шанс» майстерно перевтілились в образи  Гуски Саватія Савловича – Кобець Роман (А-42), Секлети Семенівни – Богданець Діана (А-42), Устоньки –  Колядич Софія (А-42), Настоньки– Робейко Катерина (А-42), Христоньки – Максимчук Олена (А-42), Пистоньки – Павлушенко Тетяна (А-43), Хростоньки – Ковалець Ольга (А-43), Онисоньки – Павлушенко Аня (А-43), Охтисоньки – Дунчич Ірина (А-42), Ївдоньки – Плескач Ірина (А-43), П’єра Кирпатенка – Гризовський Петро (А-21), рибалок – Восінський Ілля, Захарчук Олександр.

Глядачі захоплено спостерігали за дійством на сцені і вдячними оплесками вітали драматичний колектив і його керівників – Людмилу Адамівну Жакун та викладача сценічного мистецтва Олександра Юрійовича Шимка.

DSC_0133.JPGDSC_0136.JPGDSC_0138.JPGDSC_0147.JPGDSC_0148.JPGDSC_0149.JPGDSC_0152.JPGDSC_0160.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 19 гостей на сайті

Реклама