gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 54.162.126.136

Реклама

Головна Архів новин Семінар – практикум з фізичної культури

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 З метою обміну досвідом та налагодження спільної роботи педагогічних колективів коледжу та базових освітніх установ, згідно з річним планом роботи коледжу, 14 березня 2012 року цикловою комісією викладачів фізичного виховання, ТіМФВ, ритміки та хореографії було проведено семінар-практикум на тему: «Здоров’язбережуючі педагогічні технології під час проведення уроків фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах».

У роботі семінару взяли участь викладачі фізичної культури та фахових методик коледжу, вчителі базових освітніх закладів І-ІІІ ст. № 4, № 5, № 2, НВК «Школи-колегіуму», Орлівської ЗОШ Іст. та методист з фізичного виховання і спорту КНМУ «Сарненський РМК» Сарненської районної ради Бікус Г.Ф

План роботи семінару:

1. Про організацію і керівництво практикою «Пробні уроки та позакласні заняття з фізичної культури » згідно «Положення про проведення практики».

Гук С.С., завідуюча виробничою практикою Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

2. Презентація досвіду роботи керівника практики В.В. Жабчика на тему: «Здоров’язбережуючі педагогічні технології під час проведення уроків фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах».

Жабчик В.В., викладач ТіМФВ, голова ЦК викладачів фізичного виховання Сарненського педагогічного коледжу РДГУ

3. Обмін передовим педагогічним досвідом «Особливості застосування інноваційних технологій як засобу оптимізації навчально-виховного процесу під час проведення пробних уроків з фізичної культури в ЗОШ».

На семінарі обговорено важливі проблеми організації навчально-виховного процесу з фізичного виховання, зокрема: особливості використання на уроках фізкультури у загальноосвітніх закладах елементів аромотерапії, казкотерапії, кольоротерапії, виконання фізичних вправ та проведення рухливих ігор під музичний супровід.

Учасники семінару переглянули фрагменти уроків з використанням елементів інноваційних технологій та інтерактивних методик, проведених студентами коледжу під час педагогічної практики .

Вчителі шкіл та викладачі-керівники практики обговорили шляхи підвищення рівня проведення педагогічної практики «Пробні уроки та заняття в школі», та запровадження інноваційних технологій на уроках фізичного виховання у початковій школі.

 

osv_rivv.jpg

Статистика

Користувачів : 46
На даний момент 4 гостей на сайті

Реклама