gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Тиждень ЦК психолого-педагогічних дисциплін та фахових методик

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 df565643345.JPGЗ 23 листопада по 1 грудня 2017 року проходив тиждень циклової комісії психолого педагогічних дисциплін та фахових методик спеціальностей Початкова освіта та Дошкільна освіта.

 

Кожен день був насиченим різноманітними заходами. У четвер відбулося відкрите заняття з психології на тему: «Уява та її фізіологічні основи» (викл. Білецька О. Д.), на якому студенти відкрили для себе не лише поняття про уяву, а й як розвивати її у себе як у майбутнього педагога, а й і у своїх майбутніх учнів. Університет «Культура» вкотре здивував тематикою засідання «Психологія мистецтва», що було проведене для студентів ІІІ курсу (викл. Білецька О. Д.).

 

П’ятниця зустріла персональною виставкою малюнків Щербан Христини (викл. Тарасюк В. В.) та виставкою творчих робіт студентів ІІІ курсу відділення Початкової освіти за мотивами декоративного розпису (викл. Тарасюк В. В.).

 

Понеділок розпочався з презентації інформаційного проекту «Студенту про концепцію «Нова українська школа» (викл. Костюкевич Л. В.). Згодом мали можливість спостерігати казку на відкритому занятті з предмету «Малювання та ліплення», де студенти, здавалося б, звичайні квіти бузку виконали в цікавій техніці і отримали велике задоволення від успішної роботи (викл. Тарасюк В. В.). Психологічний практикум з елементами тренінгу для викладачів коледжу «Арт – терапія як засіб подолання стресу» провела молода колега Щедріна М. М. і вказала на шляхи подолання емоційної напруги після робочого дня. А мастер-клас з методики навчання декоративного малювання дітей дошкільного віку «Секрети Петриківського розпису» вразив студентів та присутніх викладачів своєю колоритністю і таємничістю (викл. Стельмах Н. П., Тищук А. В.).

 

Вівторок презентував інформаційний проект «Майбутнім вчителям про сучасне освітнє середовище» (викл. Костюкевич Л. В.), в якому майбутні фахівці мали можливість ознайомитися з педагогічними виданнями, форумами, конкурсами для вчителів та ін. Відкрите заняття з педагогіки на тему: «Мотивація діяльності школярів. Взаємозв’язок між мотивами та стимулами навчання» (викл. Костюкевич Л. В.), змусило пригадати важливість мотиву та стимулу у роботі, навчанні та діяльності майбутніх фахівців, формування стійких знань та вмінь оперувати цими педагогічними процесами у професійній діяльності. Велике значення культурного розвитку та обізнаності у різних культурах для студентів розкрито на зустрічі з кандидатом історичних наук, доцентом, заступником директора з наукової роботи Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» Бундак О. А. на тему: «Культура Японії: крізь віки, традиції та стилі», яка закінчилася невеликою вікториною знавців культури Японії.

 

У середу відбулася презентація педагогічного клубу «Любисток» (кер. Костюкевич Л. В.), метою і створення якого є допомога учням Чудельської загальноосвітньої школи-інтернату. На відкритому заняття з педагогіки на тему: «Основні тенденції розвитку світової педагогіки кінця ХІХ – початку ХХ ст.» (викл. Горкуненко П. П.) мали можливість спостерігати за майстерністю порівняння основних педагогічних тенденцій того часу та отримати відповідь на одвічні питання дотримання традицій виховання та навчання підростаючого покоління. На відкритому занятті з предмета «Теорія і методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями України» на тему: «Методика організації основного періоду табірної зміни» (викл. Щедріна М.М.) отримали низку рекомендацій, які підготували студенти працюючи в групах, сере них стиль табірної зміни, ігри, режим та інше.

 

У четвер відбулася науково-теоретична конференція «Життєва педагогіка Г. С. Сковороди» (викл. Горкуненко П. П., Костюкевич Л. В.),  книжкова виставка творів на тему: «Людина. Мислитель. Поет» (зав.бібліотекою Цицюра Є. І.)та презентація інформаційного проекту на тему: «Життєві шляхи Г. С. Сковороди» (викл. Костюкевич Л. В.) присвячені до 295- річчя від дня народження Г. С. Сковороди, які розповіли нам про сторону Г. С. Сковороди із різних сторін – поета, мислителя, філософа, педагога, людини.

 

У п’ятницю відбулася виставка творчих робіт студентів за мотивами творів Г. С. Сковороди (викл. Тарасюк В. В.), де студенти мали змогу проявити творчість у баченні життєвих істин великого педагога та філософа.

 

В рамках тижня проходив загальноколеджний літератрний конкурс «Аве, Сковорода» (викл. Жакун Л. А., Костюкевич Л. В.), підсумком якого було нагородження кращих студентських есе на конференції.

 

За високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високі досягнення у професійній діяльності та за активну участь у проведені тижня оголошується подяка Горкуненку П. П., Стельмах Н. П., Костюкевич Л. В., Жакун Л. А., Тищук А. В., Білецькій О. Д., Тарасюк В. В., Щедріній М. М.

DSC_0678.JPGDSC_0681.JPGDSC_0682.JPGDSC_0710.JPGDSC_0718.JPGDSC_0729.JPGDSC_0733.JPG

 

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама