gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Український вінок як оберіг

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 765434567890.JPGСучасне життя наповнене бурхливим розвитком високих наукових технологій, надзвичайними темпами і ритмами, які значно впливають на наш побут і спосіб життя. І тим цінніший інтерес до національного коріння, до витоків, традицій, етнічних особливостей, які лежать в основі нашої національної самобутності.

Сьогодні питання національного відродження культури особливо актуальне, адже побудова сильної сучасної незалежної держави неможлива без міцного національно-культурного фундаменту, значною складовою якого є сформовані національні символи. Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент — символ українського життя.

Тому чергове засідання університету «Культура», що відбулося 25 січня 2017 року для студентів І та ІІ курсів, присвячене українському вінку.

Різноманітність виступів, слів ведучих та яскравість зображень різновидів вінків вразила присутніх своєю самобутністю, красою та унікальністю.

Отже, справжнє розуміння української культури неможливе без знання народних традицій та обрядів, без знайомства з національними символами і оберегами. Одним із таких символів-оберегів є український вінок.

DSC_0272.JPGDSC_0257.JPGDSC_0256.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 61 гостей на сайті

Реклама