gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Міжвузівська конференція в коледжі

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 65676thfj.JPGВивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Тому значення впровадження нових освітніх методів та прийомів при їх вивченні є досить глобальним та значущим.

12 квітня 2018 року в актовій залі коледжу відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Інноваційні підходи до викладання англійської мови».

Директор коледжу Горкуненко П. П. привітав учасників конференції і зазначив про її важливість та значимість вивчення іноземних мов у формуванні професійної компетентності майбутнього фахівця.

Роль впровадження інноваційних технологій на заняттях з іноземних мов на немовних факультетах ВНЗ розкрила Романюк С. К., яка є кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.

Ще однією гостею конференції стала вчитель Сарненського НВК «Школи-колегіум» Нікуліна К. В., що продемонструвала практичну сторону впровадження інноваційних підходів до викладання англійської мови у 1-4 класах у рік впровадження Нової української школи. Викладачі коледжу Юркевич Ж. В. та Никонець К. М. більш детально зупинилися у свої виступах на важливості ІКТ в освітньому процесі та ефективності інтерактивних технологій на уроках англійської мови в початкових класах.

Новизна, нетрадиційність завжди захоплювала педагога новатора. Сучасні ж педагоги прагнуть розширити поле свої можливостей і професіоналізму. Про авторські методи навчання англійської мови у початковій школі розповіла студентка групи А-41 Садовніч О., науковий керівник Юркевич Ж. В. А про важливість Європейського мовного портфоліо для вивчення англійської мови в початковій школі розкрила студентка групи А-41 Єленець А, науковий керівник Годунко Л. В.

Знання іноземної мови отримує все більше значення для процесу комунікації з іншими народами як у побутовій, так і діловій, професійній сферах. На сучасному етапі розвитку Україна має широкі політичні, економічні та культурні зв’язки з багатьма зарубіжними країнами. Збільшується кількість підприємств, які працюють із закордонними партнерами. Робота у цих установах вимагає від фахівців, учорашніх студентів, уміння спілкуватися іноземною мовою, що ми і прагнемо досягти.

DSC_1008.JPGDSC_1020.JPGDSC_1023.JPGDSC_1027.JPGDSC_1032.JPGDSC_1035.JPGDSC_1038.JPGDSC_1043.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 61 гостей на сайті

Реклама