gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Театральний фестиваль драматичної студії «Шанс»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_1322.JPG3 травня 2018 року в актовій залі коледжу відбувся фестиваль театральної творчості, у рамках якого пройшла прем’єра вистави за п’єсою шутки-оперетки М.Кропивницького «Пошились у дурні» та підбиті підсумки роботи театральної студії «Шанс» (керівник Жакун Л.А.).

Сезон прем’єр підійшов до кінця. Вибух схвальних аплодисментів, веселий сміх, напружена, нічим не порушувана тиша, зітхання, полегшення, безумовне обурення – в багатющому розмаїті почуттів виявляється глядацька співучасть у процесі сценічної дії.

Саме такими святами були зустрічі із аматорами-драмгуртківцями у нашому закладі протягом років їх навчання. Учасники дійства завжди майстерно перевтілювалися і, як справжні актори, передавали весь калейдоскоп емоцій своєю майстерною грою.

Згадали, як тішилися глядачі з цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі у п’єсі «За двома зайцями» М.Старицького, як Б.Швед у своєму творі «Поліщуки» описує простих поліщуків – переважно жителів Сарн та сіл довкола, як «По-модньому» (за М.Старицьким) було у коледжі, як аплодували героям М.Куліша з твору «Отак загинув Гуска».

А у кінці заходу, як годиться у справжніх фестивалях, велика рада шанувальників театрального мистецтва провела церемонію нагородження учасників драматичної студії випуску 2018 року, були вручені студентські ордени Посмішки (його вручають акторам у театрах юного глядача, бо наймолодший глядач – найвимогливіший), символічні пам’ятні знаки, а в номінаціях за кращу чоловічу та жіночі ролі студентські Оскари отримали Кобець Роман, Богданець Діана, Плескач Ірина.

Емоції переповнювали залу. Ну що ж, завіса! Аплодуйте, будь ласка, завжди – аплодуйте акторам!

DSC_1144.JPGDSC_1160.JPGDSC_1185.JPGDSC_1225.JPGDSC_1257.JPGDSC_1292.JPGDSC_1322.JPGDSC_1330.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама