gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин «Назустріч сторіччю від дня народження В.О. Сухомлинського»- заключний етап конкурсу «Студент-практикант 2018 року»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 tkfnjkfnfkj5555.JPG16 травня викладачі, студенти та шановані гості стали свідками фінального етапу конкурсу «Студент – практикант 2018 року», який є традиційним, щорічним у закладі.

Шестеро студентів – випускників спробували свої сили у конкурсній програмі – «Назустріч сторіччю від дня народження В.О. Сухомлинського»

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Із жовтня місяця 2017 року в закладі вже почалася активна підготовка до відзначення цієї визначної події: проходять тематичні виховні години, дослідницько-пошукові роботи, захід «Великий казкар дитинства», пробні виховні години та уроки в школах, виставка в бібліотеці.

Фіналісти конкурсу, як ніхто інший із випускників, активно вивчали біографію життя Василя Олександровича, зміст його найвідоміших праць, висловів, афоризмів.

В.О. Сухомлинський стверджував, що «до хорошого уроку вчитель готується все життя», а першими кроками підготовки до такого уроку для кожного випускника став за ці 4 роки наш заклад.

В. О. Сухомлинський писав «немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як учителі».

Діяльність педагогічного колективу коледжу спрямована на розвиток і самореалізацію саме таких, одержимих думками про творчість, особистостей.

Пройшовши відповідальний шлях навчання у Сарненському педагогічному коледжі, спробувавши свої власні сили у ролі вчителя початкових класів, вчителя фізкультури, вчителя трудового навчання,вихователя у дошкільному навчальному закладі, під час проходження педагогічної практики, розкрити свої нові сили педагога довелося 6 студентам, які взяли участь у завершальному етапі конкурсу. Це студенти, які достойно витримали випробування попередніх етапів конкурсу. У відбірковому етапі вони показали хороші результати у навчанні, на високому рівні провели пробні виховні заходи і пробні уроки. Маючи лише відмінні оцінки за проведені уроки і заходи, вони взяли участь у тестуванні з різних методик, складанні та моделюванні навчального заняття. Найвідповідальнішим став етап «Мій перший досвід», коли конкурсанти проходили безперервну практику в освітньому закладі. На високому рівні їх роботу оцінили вчителі – наставники, адміністрація школи, учні.

Члени журі попередніх етапів конкурсу визначили учасників заключного етапу:

Кобець Тетяна, Кобець Роман, Ковалець Ольга, Познік Наташа, Леоновець Вадим, Фурсович Марина.

Визначала педагогічну майстерність конкурсантів Рада гласності, довіри і справедливості, у склад якої входять ті, хто знайшов своє визнання в закладах освіти Сарненщини: Горкуненко П. П. – голова журі, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, Оверчук О.Б. – методист відділу освіти, Євгейчук Г.О. – завідувач ДНЗ № 7, Усик Д.І. – вчитель фізкультури ЗОШ № 2, Радько Н.Г. – методист коледжу.

У ході конкурсу «Моє життєве кредо словами Сухомлинського» студенти презентували - в чому розгледіли практичну значимість вчительської діяльності відомого педагога і готові реалізовувати у своїй педагогічній діяльності.

Конкурс «Інтелектуальний: Що я знаю про Сухомлинського?» дав змогу конкурсантам проявити свою ерудованість у знанні біографії та творчості відомого педагога, адже відомий педагог прожив нелегке життя, але цікаве і корисне для сотень його учнів, колег, послідовників

Книги і статті В.О. Сухомлинського викликали пожвавлений резонанс і справляли неабиякий творчий, надихаючий вплив на науково-педагогічну громадськість. В.О. Сухомлинський створив близько 40 книг і брошур, понад 600 статей, не одну тисячу невеликих за обсягом художній творів для дітей. Праці українського вченого-гуманіста опубліковано 59 мовами народів світу загальним тиражем понад 15 мільйонів примірників.

Рекламу, короткий огляд змісту та провідні ідеї педагогічних праць Сухомлинського презентували студенти у конкурсі «Педагогічні праці Сухомлинського».

Творча спадщина Василя Сухомлинського – це животворче джерело гуманістично-патріотичних витоків становлення й утвердження засад наукової педагогічної свідомості. Своїми творами мудрий педагог проповідує культ Людини, Розуму, Щастя, Свободи, Справедливості, Совісті.Особливо великого педагогічного та виховного значення він надавав казці.

Наступний конкурс «Дитячі твори Сухомлинського на уроках в сучасному закладі освіти» дав змогу конкурсантам продемонструвати як використати дитячий твір на уроках з різних предметів, як засобами художнього слова В.Сухомлинського можна реалізувати дидактичне завдання навчального заняття.

Члени журі оцінювали конкурс за певними критеріями, визначали, чи передбачено зміст формування знань з даної теми, оцінювали рівень творчості, оригінальності, винахідливості, акторської і режисерської майстерності.

Нелегко членам журі було оцінити творчі можливості конкурсантів, адже усі вони намагалися продемонструвати засобами інсценізації свої вміння емоційно «захопити», зацікавити та ще й реалізувати дидактичну мету уроку.

Поки журі підводили підсумки усіх конкурсів та визначали переможців, завідувач педагогічної практики Гук С.С. подякувала викладачу педагогіки Костюкевич Л.В., усім керівникам практики за допомогу при підготовці до конкурсу, вручила подяки старостам практики за сумлінне ставлення до виконання їх обов’язків.

Директор коледжу, кандидат педагогічних наук – Горкуненко П. П. оголосив результати конкурсу, привітав конкурсантів та нагородив конкурсантів.

Переможцем конкурсу стала студентка групи А – 43 – Ковалець Ольга, номінацію «Ерудованість року» отримав Кобець Роман, «Креативність року» - Кобець Тетяна, «Творчість року – Познік Наталія, «Оригінальність» - Леоновець Вадим, «Винахідливість року» - Фурсович Марина.

DSC_1501.JPGDSC_1537.JPGDSC_1562.JPGDSC_1574.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 12 гостей на сайті

Реклама