gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.176.85

Реклама

Головна Архів новин Всеукраїнський забіг «ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2018»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 2703ргг.JPG   З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою, пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту 1 червня 2018 року студенти та викладачі Сарненського педагогічного коледжу долучились до Всеукраїнського забігу «ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2018».

Теплого погожого літнього дня разом зі студентською молоддю України на старт вийшли і студенти Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. Забіг проходив на міському спортивному комплексі  «Мрія». За доброю традицією, захід відкривав директор коледжу Петро Петрович Горкуненко, який звернувся до учасників із вступним словом і повідомив про важливість участі студентської молоді нашого закладу у подібних заходах. Після того, як керівник фізичного виховання Бородавка Сергій Петрович повідомив учасникам умови проведення забігу, студенти рушили до старту. Всі були налаштовані позитивно, з хорошим настроєм, наснагою і бажанням перемогти.

   По завершенню забігу, Петро Петрович, підвів підсумки, а переможців та призерів нагородив грамотами. Серед юнаків перше місце посів Мороченець Д., друге – Тищук Є., третє – Шокот В.. Серед дівчат місця розподілилися наступним чином: перше – Комар Т., друге – Мазурик Н., третє – Стріла В. Після чого всі учасники з гарним настроєм взяли участь у фото сесії. 

DSC_1668.JPGDSC_1676.JPGDSC_0004.JPGDSC_1667.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 9 гостей на сайті

Реклама