gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин Щасливої дороги, наші любі випускники 2018 року!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 270345.JPG

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму. Адже, позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно.

             Цього річ 25 червня 2018 року в Районному будинку культури відбулася важлива подія для усіх, без винятку, - випускний вечір Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету. Свято пройшло урочисто, сповнене стриманих сліз та неймовірних емоцій.

З нагоди закінчення навчального закладу директор Горкуненко Петро Петрович щиро привітав усіх випускників, з гордістю назвав цифру випускників коледжу, що вже трудяться на просторах рідної України та закордоном, розповів про перспективи та подякував за злагоджену роботу викладачів, студентів, за сумлінне виховання своїх дітей батьків випускників, кращі з яких, отримали подяки.

На святі, окрім адміністрації коледжу викладачів, випускників та їх батьків, також були присутні шановані гості: Параниця Наталія Миколаївна, заступник голови Сарненської райдержадміністрації, Костецький Микола Адамович, заступник голови Сарненської районної ради, Усик Світлана Борисівна, міський голова м. Сарни, які вітальним, щирим словом звернулися до винуватців свята зі сцени. Побажали бути професіоналами своєї справи, патріотами своєї землі та натхненно працювати на педагогічній ниві.

Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулася від усіх кураторів груп Костюкевич Л. В. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама випускниці Плескач Ірини Марія Василівна. У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі. Після усіх виступів та привітань директор коледжу та завідуючі відділенням вручили випускникам дипломи.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, привітання у стилі виступу рок-групи від наймолодших вихованців ДНЗ № 9 «Росинка», були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

DSC_0021.JPGDSC_0062.JPGDSC_0080.JPGDSC_0106.JPGDSC_0113.JPGDSC_0146.JPGDSC_0278.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 2 гостей на сайті

Реклама