gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин Старт нового навчального року

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0377.JPG         3 вересня 2018 року в коледжі, поруч з пам'ятником Великому Кобзарю, відбулася традиційна урочиста лінійка з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року.

              Це свято об’єднало знову нашу коледжу родину у єдиному дружньому колі. З року в рік, ми підтримуємо добру традицію зустрічати новий навчальний рік, як велике і радісне свято, свято всієї нашої родини, де першим за традицією вітає з новим навчальним роком студентство та працівників закладу голова роду, директор коледжу, кандидат педагогічних наук Горкуненко П.П., котрий зазначив, що у нас ще багато планів та задумів, які будемо реалізовувати спільно з викладацьким та студентським колективами, а пошук та впровадження інноваційних технологій навчання, систематично оновлювана навчально-матеріальна база, висококваліфікований колектив – все це є гарантією якісної підготовки конкурентноспроможних фахівців сьогодні. До його слів привітань та настанов також приєдналися гості, а саме Хомич В. А., перший заступник Сарненського міського голови та Тучак Я. Д., начальник Рівненського обласного відділення КФВС МОН України, котрий вручив почесні грамоти директору коледжу Горкуненку П. П. та керівнику фізичного виховання Бородавці С. П..

Ясне небо, посмішки, квіти та гарний настрій був присутній на традиційній, та такій завжди хвилюючій, події - посвяті у першокурсники, свідченням якого стало вручення студентських квитків.

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка! Ну що ж, тоді, вперед! До нових звершень! І нехай цей рік принесе нам мир, успіхи у навчанні та приємні враження!

DSC_0463.JPGDSC_0411.JPGDSC_0416.JPGDSC_0419.JPGDSC_0433.JPGDSC_0442.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 6 гостей на сайті

Реклама