gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин Ми за мир!!!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 вркермн7.JPGНапередодні Міжнародного дня миру у коледжі пройшли заходи: конкурс тематичних плакатів та флешмоб з виступом агітбригади під єдиним гаслом «Ми за мир!!!».

 Адже, 21 вересня відзначають у всьому світі Міжнародний день миру. За історією, у 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року. Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Дзвін Миру — символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. До Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Під час флешмобу всі студенти та викладачі коледжу вшанували хвилиною мовчання, тих, хто загинув за мир в Україні, за тих, хто віддав своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього. А директор коледжу Горкуненко П. П. відзначив важливість цієї дати та її символічність для підростаючого покоління, як для розбудовників української держави, також закликав підтримувати мир у своїх серцях і не забувати, що ми є європейською мирною державою.

Тож, ми живемо в незалежній Україні і ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжній патріот, хто своїми ратними подвигами, мирною працею зміцнює могутність нашої Батьківщини. Слава Україні!

пперкрроо.JPGваркеран2.JPG

 ноегн.JPG

 

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 9 гостей на сайті

Реклама