gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин «Серце віддаю дітям…»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 Гол334456.JPGДо 100-річчя від дня народження відомого українського педагога-мислителя, мораліста, новатора та добротворця в актовій залі коледжу 26 вересня 2018 року відбулася науково-практична конференція «Реалізація ідей В. О. Сухомлинського в контексті вимог Нової української школи».

 

Конференцію розпочали з вірша про великого педагога. Також учасники конференції переглянули відео сюжет про те, як сам Василь Олександрович дає роз’яснення, що ж таке виховання дитини. Директор коледжу Горкуненко П. П., розпочавши конференцію, у своєму виступі наголосив про велике значення спадщини В. Сухомлинського, його поглядів та ідей для розвитку вітчизняної освіти в контексті Нової української школи, про силу його слова та написаних книг, як вони тісно переплітаються із сучасністю.

2526727384.JPG

Педагогічний доробок Василя Сухомлинського є істотним внеском у теорію і практику виховання особистості. Висловлені ним півстоліття тому ідеї витримали випробування часом і є провідними у сьогоденні. Саме про особливості ідей В. О. Сухомлинського ознайомила всіх присутніх гість конференції, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики навчання та виховання Рівненського державного гуманітарного університету Стельмашук Ж. Г.

2526373.JPG

Про національно-патріотичне виховання, як основу формування свідомого громадянина сьогодні, наголосила у своєму виступі кандидат історичних наук, заступник директора з виховної роботи Мартинчук С. В.

111222.JPG

Під час конференції також розглянули цікаві біографічні факти з життя та творчості Василя Олександровича, дізналися про світ казок автора, адже «Казка, гра, фантазія, – пише Василь Сухомлинський, – животворне джерело дитячого мислення, благородних почуттів і прагнень…Через казкові образи в свідомість дітей входить слово з його найтоншими відтінками…». Також розкритті тонкощі гуманістичного виховання у дошкільному віці, а у природі Василь Олександрович Сухомлинський вбачав вічне джерело дитячого розуму, фантазії та словесної творчості. Великий педагог прагнув, щоб яскраві образи рідної землі живили свідомість дитини впродовж усіх років навчання, щоб закони мислення вперше розкривалися не перед класною дошкою, а серед поля, на лузі, біля річки, в гаю, тому також були озвучені наріжні камені використання педагогічної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського на уроках природознавства в умовах діяльності Нової української школи.

3536363.JPG

Впродовж вересня місяця в коледжі серед студентів 2-4 курсів всіх спеціальностей проходив конкурс творчих робіт «Читаючи В. О. Сухомлинського». Участь у конкурсі дала можливість учасникам дати власну оцінку педагогічному доробку Василя Олександровича. Тому на закінчення конференції були підведенні підсумки конкурсу та відмічено найкращі роботи студентів, котрі отримали від директора коледжу грамоти, а викладачі, котрі приймали участь у конференції, отримали символічну пам’ятну відзнаку з нагоди 100-річчя.

Тож, коли суспільство невпинно розвивається та змінюються всі і все навколо, Василь Олександрович Сухомлинський залишається крізь призму часу незмінним великим педагогом, а його ідеї, погляди є актуальними і сьогодні, а його спадщину сьогодні Україна і весь світ сприймають як вершину педагогічної майстерності.

09876.JPG75784.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 3 гостей на сайті

Реклама