gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин У коледжі відзначили День відділення дошкільної освіти

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0043апрн.JPG 27 вересня 2018 року у коледжі відзначили День дошкільного відділення.

 Ця дата обрана невипадково, адже щороку наприкінці вересня святкується Всеукраїнський день дошкілля.

День дошкільного відділення у коледжі пройшов насичено та яскраво. Він розпочався із студентського флешмобу під гаслом «Доторкніться до мудрості видатного педагога В. О. Сухомлинського». На перервах між парами усі бажаючі, котрі люблять дітей та хочуть більше дізнатись про дошкільну освіту  мали змогу спостерігати цікаві факти та відеопрезентації про дошкільну систему освіти Китаю, Японії, різних країн Європи.

хол1.JPG

стенд2.JPG

 

 

 

 

 

У фойє коледжу протягом дня діяла фантастична стилізована фотозона із новоствореною емблемою відділення дошкільної освіти. Напередодні цього дня був проведений конкурс на краще есе «Чому я мрію стати вихователем?», найкращі з яких були розміщені на стенді.

стенд3.JPG

 Гордістю відділення стали 15 студентів ІІ-ІV курсів, які набрали найбільшу кількість балів у рейтингу успішності. Всі викладачі відділення дошкільної освіти та студенти цієї спеціальності гордо біля серця носили яскраву емблему.

Формування професійних компетентностей майбутніх педагогів відбувається як на аудиторних заняттях, так і в закладах дошкільної освіти. Фотовиставка про зустрічі з педагогами дошкілля, вивчення їх передового педагогічного досвіду під час майстер-класів, круглих столів, конференцій надихнула майбутніх вихователів бути креативними, ініціативними, відповідати вимогам сучасності.

4.JPG

Зразки універсальних дидактичних посібників знайшли відображення у виставці «Дбаємо про розвивальне ігрове середовище дошкільника».

1.JPG

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Тож цього дня коледж відвідали майстри своєї справи, що були залучені до скарбнички досвіду «Стежиною творчості!». В рамках цього заходу було проведено захопливий та цікавий майстер-клас «Відкриваймо  дітям  радість  творчості через  нетрадиційні техніки малювання», в якому взяли участь методист Салівоник Лариса Михайлівна та вихователь-методист Цвар Наталія Володимирівна ЗДО №1 «Теремок» м. Дубровиця.

малювання5.JPGмалювання3.JPGмалювання4.JPG

 

Не менш захопливим та різноманітним був проведений захід «Як стати майстром витинанки?», що пройшов із вихователем ЗДО №3 «Веселка» смт. Клесів Никончук Валентиною Петрівною, де мали змогу доторкнутися до таємниць символів витинанки, її магічності та значущості для розвитку дошкільника.

_клас3.JPGмайстер_клас1.JPGмайстер_клас2.JPG

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Тому в цей особливий День приєднуємося до привітань на адресу всіх вихователів і працівників дошкільних установ з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля! Висловлюємо подяку. Бажаємо здоров’я і наснаги у нових починаннях, терпіння, щедрості долі, сонячного настрою, побільше приємних моментів в їх, такої необхідної всім нам праці! 

 

 

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 12 гостей на сайті

Реклама