gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин Вітає традиційна ХХVІІ коледжна Спартакіада!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0017головна1.JPGЗа традицією восени, а цього річ 11 жовтня 2018 року, відбулося урочисте відкриття ХХVІІ Спартакіади коледжу серед легкоатлетичних видів спорту. 

 

Теплий, погожий осінній день зустрів учасників та вболівальників на міському стадіоні «Мрія», а їх було немало – більше 450 чоловік.

Під урочистий козацький марш та у своїх спортивних формах, що майоріли різними кольорами, учасники прийшли із посмішками на обличчях та сповненні надії на перемогу.

Відкривав урочистості голова правління Молодіжного громадського фізкультурного клубу «Сокіл», керівник фізичного виховання Бородавка Сергій Петрович, який оголосив послідовність змагань, проведення, загальні правила щодо організації та про перехідний кубок першості коледжу, а також нагородив грамотами учасників попередніх змагань. Дуже сильно підбадьорив всіх присутніх цікавий та веселий виступ агітбригади та заворожуючий спів дівчат із ансамблю «Калинка».

Змагання розпочалися по секторах. Після реєстрації, всі учасники мали змогу приготуватися та розім’ятися перед стартом. Із трибун лунали заклики до нових перемог та спортивних рекордів. Підбадьорювали також плакати та малюнки, що принесли із собою активні вболівальники.

Сумлінно та старанно підішли до змагань всі його учасники. Це було очевидно з їх настрою та зосередженості. Атмосфера вирувала до останнього, тримаючи всіх у напрузі, хто ж стане першим переможцем.

Після активного обговорення, суддівська колегія оголосила перші результати та переможців.

DSC_0107варпве.JPGDSC_000вама9.JPGDSC_00ап14.JPGDSC_008рро9.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 7 гостей на сайті

Реклама