gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 3.231.229.89

Реклама

Головна Архів новин Методичний семінар «Психологічний супровід впровадження концепції НУШ»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0163головна4.JPG18 жовтня 2018 року в коледжі відбувся методичний семінар «Психологічний супровід впровадження концепції НУШ» із залученням найдосвідченіших спеціалістів району – практичних психологів Сарненщини.

 

Адже, зміни, які відбуваються в суспільстві, реформування освіти у всіх ланках вимагають від сучасного педагога високого рівня не тільки професійної, а й психологічної компетентності та стимулюють його до безперервного самовдосконалення. Врахування психологічних аспектів розвитку учня, підтримання сприятливої атмосфери в дитячому та педагогічному колективах, вимагають від фахівця глибоких знань із психології, уміння майстерно їх застосувати. Дедалі більшої актуальності набуває формування психологічної компетентності працівника педагогічного профілю.

Теоретичні і практичні аспекти окресленої проблеми неодноразово постають предметом обговорень, дискусій, і визначили тематику методичного семінару, метою, якого є розкриття основних якостей дітей нового покоління, їх психологічних та особистістних особливостей.

Русланою Третяк, методистом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, було розкрито питання про стосунки між поколіннями, їх цінності, інтереси, погляди і моделі поведінки.

DSC_007апавр0.JPG

Тетяна Захарчук, практичний психолог ЗДО «Росинка» №9, розкрила питання про фізіологічні та особистістні особливості дітей 6-річного віку.

DSC_008вапва5.JPG

Про «кліпове мислення» як феномен покоління Z розповіла практичний психолог Стрільської ЗОШ I-III ступенів Олена Зелінська.

DSC_009ппрр3.JPG

Ніна Круглік, практичний психолог Глушицької ЗОШ I-II ступенів, показала вправи на розвиток мислення дітей молодшого віку.

DSC_01апе29.JPG

Ірина Дзерун, практичний психолог Сарненського НВК «Школа-колегіум», учасникам семінару розкрила питання емоційного інтелекту.

DSC_01івврр47.JPG

Дякуємо всім учасникам за активну роботу, професійну підтримку і створення психологічно безпечного простору для роботи.

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 6 гостей на сайті

Реклама