gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Регіональний методичний семінар з фізичної культури

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC0ркпр0041.JPG

19 листопада 2018 року в коледжі відбувся регіональний методичний семінар «Прогресивні технології під час проведення уроків фізичної культури в умовах Нової української школи».

 

Семінар проходив у нестандартному форматі. Перш за все, поділений він був на теоретичну частину, що проходила в актовій залі та практичну частину – майстер-клас у спортивному залі коледжу. А по-друге, учасниками були не лише студенти відділення Фізичне виховання коледжу та викладачі циклової комісії фізичної культури, ритміки, хореографії та «Захисту Вітчизни», а й вчителі предмету «Фізична культура» Сарненського району, що викладають як в початкових, так і в середніх класах. Також взяли участь у семінарі завідувач кабінету дошкільної та початкової освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Салтишева В. М., лауреат заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Фізична культура», вчитель Суховольського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»  Володимирецької районної ради, випускниця коледжу 2006 року Марковець М. В., а також керівник фізичного виховання Сарненського педагогічного коледжу Бородавка С.П. Підводячи підсумки, директор коледжу Горкуненко П. П. наголосив на ефективності таких методичних заходів та актуальність системної підготовки майбутніх вчителів фізичної культури до роботи в умовах сучасного реформування освіти.

Метою методичного заходу було підвищення професійної компетентності учасників освітнього процесу щодо впровадження прогресивних здоров'язберігаючих та здоров'яформуючих технологій в умовах НУШ. Розібралися у питаннях особливостей викладання фізичної культури в умовах впровадження концепції Нова українська школа та в основних аспектах підготовки вчителя фізичної культури до уроків в НУШ. Та отримали масу позитивних та корисних моментів під час проведення майстер-класу у спортивному залі.

IMG-b589847e4bb695d6b254a65411612cbc-V.jpgDSC00аеркр017.JPGDSC00рер025.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама