gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Методичний семінар та майстер-класи для майбутніх фахівців

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0голоа125.JPG11 грудня 2018 року в коледжі пройшли неймовірної значущості для педагогів заходи – методичний семінар та майстер-класи під єдиною темою «Прогресивні форми роботи та інноваційні технології у викладанні трудового навчання».

 

Програма розподілялася на дві частини: теоретичну – семінар, котрий проходив в актовому залі коледжу, та практичну – чудові майстер-класи викладачів РДГУ «Презентація можливостей системи САПР «PRO100» (Герасименко О. А.) та «Ялинкова іграшка. Технологія «Печворк без голки» (Літковець О. Д.).

DSC_0апр110.JPGDSC_0ап116.JPG

 

Учасниками заходів були: декан фізико-технологічного факультету РДГУ Сингаївський Д. В.; кандидат історичних наук, доцент кафедри технологічної освіти РДГУ Герасименко О. А.; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики професійної освіти РДГУ Літковець О. Д.; методист кабінету трудового навчання РОІППО Люшина В. М., вчителі трудового навчання Сарненщини, викладачі та студенти коледжу.

DSC_01апрнн32.JPGDSC_0арр113.JPG

DSC_0прро112.JPG

Директор коледжу Горкуненко П. П. у своєму виступі зауважив про сучасність таких заходів, їх значення та перспективу продовження зустрічей у такому ж форматі, а також відмітив, що запровадження нової техніки та технологій, розвиток нових форм господарювання, зростання обсягу знань про можливі перетворення матеріалів, енергії й інформації вимагає від педагогічних навчальних закладів підготовки фахівців, зокрема вчителів трудового навчання (технологій), з високим рівнем професіоналізму, готовності до педагогічних інновацій, можливих змін у сфері професійної діяльності та безперервного підвищення кваліфікації тощо.

Уроки трудового виховання завжди були важливими та необхідними засобами розвитку психічних та моральних сторін особистості. Заняття трудовою діяльністю завжди були і будуть фізичною та інтелектуальною потребою. Тому ці заходи у нашому закладі проходили з метою підвищення професійної компетентності учасників освітнього процесу щодо впровадження прогресивних форм роботи, інтерактивних методів та інноваційних, таких потрібних сучасним дітям, інноваційних технологій. Серед провідних тем були презентації технологій художньої обробки тканини розписом, деревини різьбленням, кераміки, а також, досить актуальна тема для вітчизняної освіти, це особливості викладання трудового навчання в умовах впровадження Концепції Нова українська школа. По закінченню, вчителі трудового навчання отримали сертифікати учасників за підписом Горкуненка П. П. та Сингаїнського Д. В.

Адже, як не майбутнім педагогам та вже досвідченим спеціалістам даної галузі знати, що трудове навчання має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення, виконання проекту в дитини формуються спостережливість, просторова уява, окомір, дрібна моторика, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності тощо. У зв’язку з цим модернізація підготовки майбутніх учителів технологій є однією з актуальних проблем сучасної вищої педагогічної освіти вирішення якої сприятиме задоволенню потреб загальноосвітньої школи у компетентнісних педагогічних кадрах.

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 7 гостей на сайті

Реклама