gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Цінність дитячих посмішок

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSC_0на23.JPG

Кожен в дитинстві чекав на подарунки. Адже, подарунок – це символ того, що про тебе пам’ятають і ти - є особливим. Так, 13 грудня 2018 року, на свято Андрія Первозваного, коледжна родина вирушила зі скарбами для дітей у Чудельську загальноосвітню школу-інтернат.

 

Протягом листопада місяця проходила загальноколеджна благодійна акція «Подарунок невідомому другу», у ході якої, всі небайдужі на чолі з учасниками  педагогічного клубу «Любисток» (кер. Костюкевич Л.В.), зносили предмети шкільної канцелярії, солодощі, подарунки для дітей з інтернату. А студенти груп Технологічної освіти (Т-31 та Т-41) пошили та презентували 2 яскравих новорічних костюма для дітей молодшого шкільного віку.

DSC_0вакп239.JPG

Ще одним сюрпризом стала концертна програма «У нашім серці Україна» від студентів коледжу для свої молодших друзів. Ведучі Жабчик І. та Крамарчук М. розповідали про унікальність України та його народу.

DSC_0но15.JPG

Небайдужим нікого не залишив спів Гошти А., гурту «Соколоньки», Середи О., Денищик М., Гуменюка М. (кер. Співак С. А.).

DSC_0апр179.JPG

Позитивними та дратвовими руханками підняли настрій усім присутнім у залі студенти Осипчук С., Білоборода О., Остапчук І., ковальчук Д, Шамура І., Омельчук О., адже їх виконували всі: від дошкільного віку і до 9 класу та присутні вчителі.

DSC_0апрн171.JPG

Тепло та з радістю зустріли гостей. Адже коледж вже традиційно неодноразово відвідувала діток. Щиру подяку та теплі слова вдячності отримали від Мельник Н. М., директора школи-інтернату, яка зазначила про величезне значення таких зустрічей. А насамкінець – довгоочікувані подарунки та фото на згадку. Ручні поробки, світлі дитячі усмішки, щасливі очі і щира вдячність – найбільша винагорода за організоване дійство.

DSC_02горпка31.JPGDSC_0апер253.JPGDSC_0апер234.JPGDSC_02фіц35.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама