gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.109.82

Реклама

Головна Архів новин Воркшоп «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 IMG_20190228_140643.jpg

28 лютого 2019 року в конференц-залі коледжу відбувся воркшоп з елементами тренінгу на тему: «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». 

 

STEM-освіта – це освіта, що вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін. У STEM-освіті активно розвивається креативний напрямок, що включає творчі та художні дисципліни (промисловий дизайн, архітектура та індустріальна естетика і т.д.). Тому що майбутнє, засноване виключно на науці, навряд чи когось порадує. Але майбутнє, яке втілює синтез науки і мистецтва, хвилює нас вже зараз. Саме тому вже сьогодні потрібно думати, як виховати кращих представників майбутнього.

Захід був проведений з метою поглибити знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей, обміну досвідом з їх використання, обґрунтування доцільності впровадження інновацій в освітньому процесі, аналізу готовності вчителя до інноваційної діяльності. Учасниками воршопу були: методист відділу освіти, молоді та спорту О. Кушмирук, педагогічні працівники ЗЗСО району, студенти та викладачі коледжу.

Вибрана форма проведення дала можливість задіяти всіх присутніх до активної участі у роботі навчально-методичного заходу. Вчителі Сарненського районного ліцею «Лідер», який є експериментальним обласним освітнім закладом із реалізації STEM-освіти ( директор Колоїз Т.Г.), а саме Кар’пюк Г.П., заступник директора з навчально-виховної роботи районного ліцею «Лідер», Валюшко Ю.В., вчитель фізики; Мороз Л.Ф., вчитель математики; Хращевська Л.С., вчитель хімії; Паньковець І. Л., Щигель Н.В., вчителі англійської мови, Зозюк К.Л.,учитель інформатики, продемонстрували власний педагогічний досвід щодо реалізації елементів STEM- технології в освітньому процесі ліцею.

Цей захід показав, що виробити в учня потребу і вміння навчатися впродовж життя може тільки той, хто сам постійно навчається, вміє і бажає цього.

IMG-fb147c530702dede2849f10a9088c9d1-V.jpgIMG-52dd940537dd025bd2108163eb41bafa-V.jpgIMG-2cd6bfecbe13672e5b71b47eebf1052f-V.jpg

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 64 гостей на сайті

Реклама