gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.173.47.43

Реклама

Головна Архів новин Виставка «Великодня весна»

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSCсавіччя_0625.jpgОзирніться навколо! Відчуваєте, як пробуджується природа, як народжується щось неймовірно світле і чисте? Вдихніть на повні груди тонке мереживо ранкового серпанку і зрозумієте, що все, що оточує Вас і є справжня Великодня весна.

Віра у любов, добро наповнюють душу найбагатшими і найсвітлішими почуттями, які хочеться дарувати тим, хто поруч. Кожна нотка у вашому серці грає прекрасну мелодію щедрості і ллється пісня зливаючись з Великодньою весною.

Саме з таким настроєм цього року в коледжі відбулася виставка студентських робіт «Великодня весна», що діяла з 23 по 25 квітня в холі коледжу на І поверсі. Кожен великодній кошик нагадував про те, що національні традиції - їх щедрість і невичерпність, вплітаються густим мереживом у звичайний побут простих українців.

А писанки немов співали на вишитих бісером і мереживом, і просто старовинним хрестиком рушничках та серветках.

Очі розбігалися від різноманіття шедеврів українських – вишивальниць. Там церкви і квіти, птахи і загадкові орнаменти, і світлі образи Божої Матері і Ісуса Хреста - все вилилось яскравими барвами на чисте, білесеньке, охайне полотно, що дбайливо перетворилося у красу, яку просто не можливо описати. Щодо композиції, яка стала неймовірно багатою прикрасою загальної виставки, можна сказати лише одне - справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій. 

DSCсавч29.jpgDSC_0орн648.JPGDSторпC_0650.JPGDSлорнC_0651.JPGDSитрпасC_0654.JPGDSCторпам_0655.JPGDSCтрпрмва_0656.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 62
На даний момент 13 гостей на сайті

Реклама