gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.205.176.85

Реклама

Головна Архів новин «Гордість коледжу 2019» та перші наукові дослідження…

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 DSьолдщ9.JPGГригорій Сковорода зазначив, що хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися… Наукове пізнання – це інтелектуальна творча діяльність, спрямована на здобуття і використання нових знань, це подорож сповнена незвіданими куточками знань, розширення кругозору, розвиток пам’яті, уваги, нестримний політ фантазії. Саме як не майбутнім педагогам знати про її важливість для навчання та здобуття потрібних вмінь.

14 травня 2019 року в актовій залі коледжу відбулася науково-теоретична конференція «На ниві перших наукових досліджень…», в ході якої за результатами науково-дослідницької роботи за 2018-2019 навчальний рік були вручені пам’ятні відзнаки «Гордість коледжу 2019» за вклад у формування іміджу коледжу як наукового, просвітницького і культурного центру та перемогу у інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Також під час виступу директор коледжу Горкуненко П. П. привітав усіх із успішним закінченням «наукового року», зазначив про важливість науки у майбутній професії та зауважив про необхідність формування у майбутніх педагогів дослідницької та пошукової компетентностей як гарантів успішної самореалізації.

Під час конференції заслухали кращі наукові роботи та проекти. Серед них:

1. «Особливості творчості буковинської письменниці Марії Матіос», Нестерчук Альона, Чичаєва Валерія, студентки гр. Б-21, керівник -  Магрело Н.К.

2. «Органічна їжа», Шумбаєв Станіслав, студент групи А-22, керівник – Івашків Т.М.

3. «Організація уроку фізичної культури з учнями, що належать до спеціальної медичної групи», Лисиця Катерина, студентка  гр. Ф-41, керівник - Жабчик В.В.

4. «Особливості організації  ранкових  зустрічей  в умовах  початкової  школи», Торчило Марина, студентка гр.. А-31, керівник - Костюкевич Л.В.

5. «Орнамент як визначальна ознака етнодизайну та його реалізація в сучасному проектуванні костюма», Чміль Мар’яна, студентка гр. Т-41, керівник Саванчук О.А.

6. «Англійська фразеологія», Салівонік Тетяна, студентка гр. А – 31, керівник - Мельник Т.М.

7. «Особливості системи музичного виховання початкової освіти провідних країн світу», Ярошик Валерія , студентка гр.. А-43, керівник - Межанова А.О.

А за результатами роботи за 2018-2019 н. р. нагородили пам’ятною відзнакою «Гордість коледжу 2019»  Жука Максима, Мартинюк Мар’яну, Гаврилович Ілону, Ковальчук Сніжану, Дудика Анатолія, Кривой Яну, Коваль Оксану, Пожарського Анатолія, Чубика Владислава.

Альберт Ейнштейн у свій час зазначив, що наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою, про що і свідчать на сьогоднійшій день численні здобутки людства на науково-дослідницькому просторі. Тому знайте, що у всіх вас є потенціал науковця.

Dтрипас8.JPGDSпрн71.JPGторпи79.JPGьотр97.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 5 гостей на сайті

Реклама