gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.204.56.104

Реклама

Головна Архів новин Ми всі єдині, ми за мир!!!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

  

178.JPGНапередодні Міжнародного дня миру у коледжі пройшли заходи: конкурс тематичних плакатів та інформаційні хвилинки у групах агітбригади під єдиним гаслом «Ми всі єдині, ми за мир!!!». 

Адже, 21 вересня відзначають у всьому світі Міжнародний день миру. За історією, у 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року. Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Дзвін Миру — символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. До Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. А дівчата групи А-23 з агітбригади пройшли на першій парі коледжем і провели у кожній групі політ інформаційні хвилинки «Ми всі єдині, ми за мир!!!».

Тож, ми живемо в незалежній Україні і ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжній патріот, хто своїми ратними подвигами, мирною працею зміцнює могутність нашої Батьківщини. Слава Україні!

ьлшд219.JPGDимаввак20.JPGторнпа4.JPG

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 10 гостей на сайті

Реклама