gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 18.204.56.104

Реклама

Головна Архів новин Визначними місцями України…

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 IMG-a71a6deba3132c50abedc3068dcfacba-V.jpg

  Напередодні Дня працівника освіти та Міжнародного дня учителя, колектив нашого закладу вирушив у подорож Україною, яку організував профспілковий комітет коледжу.

            Подорож розпочалася з ранкової екскурсії до міста Львів. Львів - це культурна столиця України, яка є вона неповторна та незмінна, це історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусило нас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави та шоколаду, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. І ми дійшли до висновку, що скільки б разів ми не відвідували це місто, хочеться повертатися сюди знову і знову.

IMG-6d5848f9687f40b2e63d182b02bf0caf-V.jpg

Вузькі вулички, старовинна бруківка, провінційна тиша – так зустріло нас маленьке середньовічне місто Золочів, на історичних сторінках якого закарбовані часи неймовірного економічного розквіту й падіння в руїнах, розкіш королівських прийомів й несамовитий біль людських страждань. Справжньою окрасою міста служить шляхетний  Золочівський замок, музей-заповідник Львівської галереї мистецтв, включений до туристичного маршруту «Золота Підкова Львівщини», який ми з радістю відвідали. Пройшовши підйомний міст над колись глибоким ровом та перетнувши ковану замкову браму, застигаєш у справжньому захваті – очам відкривається мініатюра паризького Люксембурзького саду з боскетами та квітниками, доглянутими газонами, екзотичними магноліями, скульптурними композиціями в стилі бароко та витонченим фонтаном. Сьогодні замок гостинно приймав нас, незважаючи на похмуру погоду, та відкрив нам завісу своєї багатої історії, оповитої романтикою минулих часів, містичними легендами та трагічними таємницями. Пройшовши кімнатами замку, можна почути, як з глибин замкового минулого доноситься багатогранна луна бравурних маршів та урочистих полонезів, безтурботного сміху європейської знаті та мрійливого шепоту королівського подружжя, залпів гармат та моторошного стогону політв’язнів.

IMG-ea84156b901da4e3a40a691a1b8e48d3-V.jpgIMG-738c23484cb08cf71735bd07fa1fc672-V.jpg

 

Наступним екскурсійним нашим пунктом був Підгорецький замок, величний palazzo in fortezza в Підгірцях, за правом охрещений «українським Версалем». Драматична історія України налічує чимало кровопролитних сторінок. Цим пояснюється значна кількість неприступних укріплень-фортець з міцними мурами, стрільницями, оборонними вежами на теренах країни. Такі споруди є уособленням лицарських часів та ратних подвигів. До архітектурної державної спадщини належить небагато взірців, які поєднують у собі оборонні ознаки з витонченістю та елегантністю європейського палацу. Підгорецький замок – з їх числа. Його слава свого часу ширилася всією Європою завдяки неймовірній архітектурній естетиці, розкошу інтер’єрів, цінній колекції творів мистецтва, феєричному способу життя його гостинних володарів. Також на території історичної пам’ятки, було побудовано барочний Костел Св.Йосипа – родову усипальницю Жевуських та спроектовано французький парк, де вічнозелені рослини, рідкісні дерева та різнобарв’я квітів утворювали чудовий природний ансамбль зі скульптурними композиціями.

IMG-b7a67bf1391419fd5fdf41385d84fd06-V.jpg

 

Ця невеличка подорож залишила у всіх масу приємних спогадів, безліч яскравих фото незабутніх моментів.

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 9 гостей на сайті

Реклама