gototopgototop

Привітатись

Ulti Clocks content
Ваш ІР: 35.170.81.210

Реклама

Головна Архів новин День студента – свято всіх!!!

34502, Україна, Рівненська область,
м.Сарни, вул.Ковельська, 16,
тел./факс: +38 (03655) 3-40-60

 Dсчяв50.JPG14 та 15 листопада 2019 року в коледжі за доброю традицією відзначили День студента.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як Міжнародний день студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. 

А в коледжі святкування розпочалося 14 листопада з танцювального конкурсу «Майда́н's». Були попередньо сформовані команди по курсах, а вийшло їх 4. Далі під керівництвом викладачів учасники команди готували танцювальні постановки, які потім презентували під музичний супровід. Креативність постановок порадувала всіх глядачів. Перемогу здобула збірна команда ІІІ курсу. Переможці отримали символічний кубок, також разом з іншими командами отримали солодкі подарунки.

DSбльш39.JPGDSсавч402.JPGDьтолш23.JPG

 

А вже 15 листопада всіх студентів вітала викладацька та студентська частина коледжу. Урочиста концертна програма розпочалася з традиційного привітання та настанов від директора Горкуненка П. П., який поділився власними студентськими спогадами, а також зазначив важливість статусу студента, його перспективи і коло можливостей. До привітань приєдналися гість заходу - керуючий справами міськвиконкому Бахно В. К.

Студентів на заході вразили запальними танцями, професійними дуетами, сучасними і ліричними піснями та цікавим репертуаром викладацького ансамблю «Бемз».

DSC_02трог01.JPGDSбдлш214.JPGDSипас90.JPGDSюдщ30.JPGDSяіфйцу3.JPGDSюжєхї53.JPG

Протягом всього дня у фойє діяла стилізована фотозона.

Відзначимо, що якихось усталених традицій на День студента немає. Свято тим і гарне, що кожен його святкує по-своєму. Хтось організовує вечірку, а десь проходить урочистий вечір. Міжнародна мета цього свята – об'єднати студентів всього світу і підкреслити важливу роль цього соціального прошарку в житті і розвитку суспільства, на що і спрямовує свою увагу коледжна родина. І пам’ятайте, студенти, що це золота пора молодості, позитиву, креативу!

osv_rivv.jpg

hqdefault.jpg

 

La_strada_2_2.gif

La_strada_1_3.gif

zn4o.jpg

 

Статистика

Користувачів : 69
На даний момент 6 гостей на сайті

Реклама