Загальноосвітня підготовка

Навчальні дисципліни Викладачі Групи Кнопки перегляду
Фізика і астрономія Онищук В.В. А-12,А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Лукянов Г.Г. А-11,Ф-11,Б-11, Т-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Інформатика Гожий В.М. А-12 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Жукова А.М. А-11,Б-11,Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Саванчук О.А. Т-11, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Математика  Вознюк В.А. Б-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Колісніченко В.В. А-11, А-12, А-13, Т-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Українська мова     Ясак С.Д.  Т-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Магрело Н.К.  Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Левшунова О.О. А-12 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Жакун Л.А. А-11, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Українська література    Ясак С.Д. А-11, А-12, А-13, Б-11, Т-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Ясак С.Д. А-11, А-13, Т-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Магрело Н.К.  Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Левшунова О.О. А-12 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Зарубіжна література Брикса А.В.  А-11, А-12, А-13, Б-11, Т-11, Ф11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Іноземна німецька мова  Мельничук М.М.  А-13, Б-11, Т-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Іноземна англійська мова  

Годунко Л.В., Никонець К.М.,Юркевич Ж.В.
Мельник Т.М.

А-13, Б-11, Т-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Годунко Л.В., Мельник Т.М.

А-11, А-12 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Всесвітня історія Мартинчук С.В.  А-11, А-12, А-13, Т-11, Б-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Громадянська освіта   Білецька О.Д.  А-12, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Білецька О.Д.  А-11, А-12, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Радько Н. Г. Т-11, Ф-11, Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Біологія і екологія Слободзян І.М.  А-11, А-12, А-13, Т-11, Б-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Хімія Івашків Т.М.  А-11, А-12, А-13, Т-11, Б-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Фізична культура  Жабчик В.В.  Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Антонюк М.М. А-11, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Захист Вітчизни  Безрук Л.Г. А-11, А-12, А-13, Т-11, Б-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Антонюк М.М. А-11, А-13, Т-11, Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Технології(Вступ до спеціальності)    Горкуненко П.П.  Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Костюкевич Л.В.  Т-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Костюкевич Л.В. А-11, А-12, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Стельмах Н.П. Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Цикл математичної, природничо наукової підготовки

Навчальні дисципліни Викладачі Групи Кнопки перегляду
Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку Безрук Л.Г.  А-11,А-12, А-13  ПЕРЕГЛЯНУТИ
Основи початкового курсу природознавства Карпець О.В. А-11, А-12, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Нарисна геометрія Гожий В.М. Т-11  ПЕРЕГЛЯНУТИ
Технології виробництва конструкційних матеріалів  Яремчук І.А. Т-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Анатомія людини Слободзян І.М. Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Підвищення спортивної майстерності Жабчик В.В. Ф-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Анатомія, фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку Слободзян І.М. Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Основи валеології Слободзян І.М.  А-11, А-12, А-13 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Основи медичних знань Безрук Л.Г. Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ
Гра на музичному інструменті "Баян" Межанова А.О., Співак С.А.,  Мечкала М.Д., Оленченко В.М. А-11, А-12, А-13, Б-11 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com