119481399 714276405838923 711366267225479493 o

13 вересня 2020р. у м. Сарни, відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту, участь у якому брала команда студентів з коледжу.

Участь взяли шість команд, які волею "сліпого" жереба, були розділені на дві підгрупи, де ігри проходили по коловій системі, з трьох партій до 15 очок, після чого, переможці підгруп грали між собою за перше-друге місце, а команди, зайнявши другі місця - за третє-четверте.

- "Случ" (с. Тинне)

Після групового етапу, команда Сарненського педколеджу РДГУ, програвши "Фавориту" і вигравши у "Случа" (с.Чудель), зійшлася у грі за третє місце з більш досвідченішим "Случем" із Тинного, якому і поступилася.

Переможці підгруп, а це місцевий "Фаворит" і немовицький "Сокіл", показали гру, достойну фіналу, у якій переможцем виявилися більш титуловані сарненчани.

Хочу подякувати нашим юнакам за гру та самовіддачу, хлопці дійсно старалися. Далі будуть ще турніри, де обов'язково прийдуть і перемоги.

Склад команди: Олексійовець Василь, Ковлєв Марк, Дубровець Іван, Черевко Станіслав, Якимович Денис, Яковець Валерій та Васильченко Костянтин Ігорович - граючий тренер.