IMG 20200917 073142 1

З 10 по 14 вересня діяла виставка підсумкових робіт навчальної практики «Вдосконалення трудових навичок» студентів спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Навчальна практика «Вдосконалення трудових навичок» для студентів 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) в групі Т-31  проводилася шляхом розосередження – включаючи  по 4 навчально-практичні години в навчальних майстернях до загального розкладу навчальних занять у VI семестрі,  в групі Т – 21 проводилася з 14.06 по 27.06.2020 відповідно до Програми цього виду

Проведення практики дала можливість реалізувати основне її завдання: ефективне формування  та вдосконалення у студентів отриманих під час вивчення практикуму в навчальних майстернях, спеціальних та загальноосвітніх дисциплін, практичних умінь та навичок, необхідних майбутньому вчителю технологій.

До змісту програми практики включено  виконання практичних робіт з окремих розділів:  технологія виготовлення виробів з конструкційних матеріалів ручним способом; технологія виготовлення вишитих виробів; технологія виготовлення швейних виробів; декоративно прикладна творчість.

Практика «Вдосконалення трудових навичок» проводилася в умовах дистанційного навчання.  Саванчук О.А та Годун К.О. розробили перелік завдань, матеріалів для виготовлення виробів, визначили їх собівартість  для практичної діяльності студентів в умовах дистанційного навчання. Шляхом проведення відеоконференції через ZOOM керівники провели інструктажі та бесіди з техніки безпеки праці та санітарно–гігієнічних вимог при організації роботи з колючо-ріжучими інструментами. Періодично керівники проводили контроль стану виконуваної роботи шляхом надсилання фотографій, відеозаписів  процесу виготовлення виробу кожного дня через Viber.

Програма практики виконана в повному обсязі. В кінці практики проведено залік виконаних робіт студентами та проведена виставка.

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com