FB IMG 1607152405761

04 грудня 2020 року у Сарненському спортивному комплексі "Сарни Арена" відбувся Кубок Сарненського району з волейболу серед чоловіків, приурочений Дню Збройних Сил України, у якому взяли участь викладачі та студенти коледжу.

Участь у змаганнях прийняли сім команд, які за жеребкуванням були розділені на дві підгрупи:

Підгрупа "А":"Олімп" (м.Сарни), "Фаворит" (м.Сарни), "Случ" (с.Тинне), "Случ" (с.Чудель).

Підгрупа "Б": "Педколедж" (м.Сарни),  "Мале Вербче" (с.Мале Вербче), "Сарненська районна державна адміністрація" (м.Сарни)

У підгрупах ігри проходили по "коловій" системі з трьох партій.

У підсумку, передбаченим регламентом змагань, у грі за ТРЕТЄ місце зійшлися команди, які зайняли другі місця у підгрупах - "Фаворит" проти "Малого Вербча", де впевнену перемогу з рахунком 2:0 здобули сарненчани.

У ФІНАЛІ зійшлися дві місцеві команди, сама молода, проти однієї з самих досвідчених та титулованих в районі. "Педколедж" - "Олімп". Варто зазначити, що минулого розіграшу Кубка Сарненського району з волейболу серед чоловіків, також, саме ці дві команди зустрічалися в фіналі між собою, де у напруженій боротьбі, перемогу вибороли "Олімпійці" 2:1. Сьогодні  "Олімп" вкотре підтвердив статус однієї з передових команд району і переміг "студентів" з рахунком 2:0.

Хочемо привітати юнаків Сарненського педагогічного коледжу РДГУ з успішним виступом на турнірі ( ІІ місце у Кубку Сарненського району з волейболу серед чоловіків, приуроченому Дню Збройних Сил України) та побажати не менш вагомих успіхів у майбутньому.

Склад команди: Сорока Антон, Наконечний Олександр, Олексійовець Василь, Ковлев Марк, Якимович Денис, Кузьмич Богдан, Яковець Валерій, Хмельнюк Богдан (к) та Васильченко Костянтин Ігорович - граючий тренер команди.