149790605 813007932632436 8278016063926212311 n

13 лютого 2021 року у спорткомплексі «Сарни Арена» відбувся традиційний турнір з волейболу «Кубок пам'яті», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-й річниці виводу військ з Афганістану, в якому взяли участь викладачі фізичного виховання коледжу.

Під час урочистого відкриття змагань присутніх привітали Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голови Рівненської обласної, Сарненської районної та Рокитнівської ТГ спілок ветеранів Афганістану Сергій Зінич, Геннадій Радько, Василь Панько. А ще хвилиною мовчання вшанували пам’ять про 11 юнаків, яких втратила Сарненщина в афганській війні, усіх воїнів, які загинули на територіях інших держав, виконуючи свій громадянський обов‘язок.

У змаганнях взяли участь 6 команд. У першій підгрупі перемогу виборов «Афганець" з Рокитного, у другій сильнішим став "Афганець" із Сарн. Ці команди й зійшлися у фінальному поєдинку. Головний трофей турніру цього разу дістався сарненцям, які в нелегкій боротьбі здобули перемогу з рахунком 2:1. За третє місце змагалися волейболісти міської ради та викладачі Сарненського педколеджу. У цій парі тріумфувала команда "Олімп" 2:0.

Під час підбиття підсумків організатори турніру визнали кращою пасуючою викладача коледжу Оксану Леончук. Вітаємо!

Це саме той турнір, де не може бути переможених, а є лише переможці.

Щиро вітаємо усіх учасників змагань та бажаємо міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях та багато щасливих років життя.