З 14 по 18 червня в коледжі проходила навчальна практика з природознавства і краєзнавства, яка включає в себе спостереження за сезонними змінами в природі, вивченню рослинності своєї місцевості та тваринного світу у літній період. Навчальна практика (відповідно до Програми) проводилась в лабораторії,в лісопарку, парку, біля річки у природничому відділі краєзнавчого музею.
Зокрема, екскурсія мікрорайоном коледжу була проведена з метою поглиблення знань з основ безпеки життєдіяльності, ознайомлення з місцем даної теми у курсі "Основи здоров'я".
Екскурсія до парку проведена з метою формування знань студентів про рекреаційні об'єкти, про види парків, прийоми створення паркових композицій, національні та дендропарки України, правила облаштування рокарія. Студенти закріпили вміння розрізняти стилі та види рокаріїв.
Під час екскурсії до Сарненського історико-етнографічного музею студенти підвищили свій науковий рівень, а також відслідкували зв'язок наукових знань з практикою та життям.
Під час відвідин Рівненського природного заповідника студенти сформували знання про основні напрямки роботи природоохоронних, науково-дослідних установ загальнодержавного значення, покликані зберігати в природному стані типові або виняткові для даної ландшафтної зони природні комплекси. Студенти пройшли екологічною стежиною "У гостях у лелеки чорного".
Відвідавши Костянтинівську оленячу ферму, студенти ознайомились з особливостями флори і фауни місцевості, із напрямами діляьності тваринницької ферми. Мали змогу побачити оленів, новонароджених оленів, лебедів, павлінів, в'єтнамські свині, англо-бельгійські кози.
Під час екскурсії до річки Случ студенти ознайомились з річковою системою Сарненщини, іхтіофауною р.Случ, навчились визначати напрям та швидкість течії, а також лівий та правий берег річки.
http://sttc.rv.ua/index.php/379-praktika-z-prirodoznavstva-i-kraeznavstva#sigFreeId1e252e761f