DSC 1525

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму. Адже, позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно.

Цього річ 24 червня в Районному будинку культури відбулася важлива подія для усіх, без винятку, - випускний вечір ВСП «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету». Свято пройшло урочисто, сповнене стриманих сліз та неймовірних емоцій.

З нагоди закінчення коледжу директор Петро Горкуненко щиро привітав усіх випускників, з гордістю назвав цифру випускників коледжу, що вже трудяться на просторах рідної України та закордоном, розповів про перспективи та подякував за злагоджену роботу викладачів, студентів, за сумлінне виховання своїх дітей батьків випускників, кращі з яких, отримали подяки.

На святі, окрім адміністрації коледжу, викладачів, випускників та їх батьків, також були присутні шановані гості: Руслан Серпенінов, міський голова м. Сарни, Олександр Кохан, голова Сарненської райдержадміністрації, які вітальним, щирим словом звернулися до винуватців свята зі сцени. Побажали бути професіоналами своєї справи, патріотами своєї землі та натхненно працювати на педагогічній ниві.

Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулися керівники академічних груп. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама випускниці Красненко Олесі - Ольга Петрівна. У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників, всіх працівників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі. Після усіх виступів та привітань директор коледжу та завідуючі відділеннями вручили випускникам дипломи.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, привітання від наймолодших вихованців ДНЗ № 9 «Росинка», були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com