DSC 1614

1 вересня 2021 року в коледжі, поруч з пам'ятником Великому Кобзарю, відбулася традиційна урочиста лінійка з нагоди початку нового 2021-2022 навчального року.

Це свято об’єднало знову нашу коледжу родину у єдиному дружньому колі. З року в рік, ми підтримуємо добру традицію зустрічати новий навчальний рік, як велике і радісне свято, свято всієї нашої родини, де першим за традицією вітає з новим навчальним роком студентство та працівників закладу голова роду, директор коледжу, кандидат педагогічних наук Петро Горкуненко, котрий зазначив, що у нас ще багато планів та задумів, які будемо реалізовувати спільно з викладацьким та студентським колективами, а пошук та впровадження інноваційних технологій навчання, систематично оновлювана навчально-матеріальна база, висококваліфікований колектив – все це є гарантією якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців сьогодні. До його слів привітань та настанов також приєдналися гості, а саме Олександр Кохан, голова Сарненської районної державної адміністрації, Діана Кошкіна, начальник управління освіти Сарненської міської ради.

Ясне небо, посмішки, квіти та гарний настрій був присутній на традиційній, та такій завжди хвилюючій, події: коледжна родина гучними оплесками зустріла тих, хто під сяйвом українських рушників, запашного колосся, багряних чорнобривців іде сміливо у країну педагогів. Відбулося також урочиста посвята у першокурсники, свідченням якого стало вручення студентських квитків.

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка! Ну що ж, тоді, вперед! До нових звершень! І нехай цей рік принесе нам безпеку, мир, успіхи у навчанні та приємні враження!

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com