viber 2024 06 05 20 50 48 266  viber 2024 06 05 20 51 58 639

4 червня відбулось засідання гуртка «За здоровий спосіб життя» яке завершувало дослідження студентами першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта  теми «Ментальне здоров’я студентської молоді під час війни».

В складних умовах сьогодення, коли стрес і тривога стають невіддільною частиною повсякденного життя, ця тема є  особливо актуальною. Студентами протягом травня була проведена пошуково-дослідницька робота з вивчення впливу захоплення на емоційний стан особистості та її психологічне здоров’я. Як виявилось, світ захоплень у студентів коледжу надзвичайно різноманітний, це- різні техніки вишивання, малювання, гра на музичних інструментах, кулінарія, викладання картин з бурштину, алмазна мозаїка, спів і танці і , навіть, мотоспорт! І ще багато інших захоплень дозволяють майбутнім педагогам долати тривожний стан, залишатись оптимістами і вірити у Перемогу! За результатами дослідження впливу захоплень на ментальне здоров’я особистості оформлено інформаційні стенди.

Про ментальне здоров'я студентів під час війни мова йшла під час  засідання гуртка, на яке були запрошені фахівці Сарненського  центру психосоціальної підтримки "Життя": керівниця закладу Оксана Скуловець та  психологині Ірина Пастернак та Людмила Руднічок.

Такі зустрічі важливі як для формування власної культури здоров’я,  так і професійних компетентностей майбутніх педагогів.  Ментальне здоров’я - важлива  умова для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття молодої людини, яка прагне мати активну життєву позицію.

Студенти отримали цікаву, корисну  інформацію про те, що є важливим для підтримання ментального здоров’я на належному рівні,  за якими маркерами людина вважається соціально здоровою, як подолати стан тривожності в складних умовах сьогодення. Такі зустрічі збагачують педагогічну скарбничку студентів.  Ще залишилось багато запитань, які, сподіваємось, стануть темами наступних досліджень та зустрічей з цікавими людьми, високопрофесійними фахівцями..

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com